Facebook Google+ Twitter

"Panorama nadziei" dla Czarka Gąsiora

23 lutego w specjalnym wydaniu "Panoramy" wyemitowanym o 22.45 widzowie w roli prowadzącego zobaczą Czarka Gąsiora. Jest to spełnienie marzenia chłopaka, który od wielu lat zmaga się z chorobą nowotworową. Czarek wygrał aukcję WOŚP.

 / Fot. Centrum Prasowe TVP http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe/komunikaty-prasowe/osiemnastolatek-poprowadzi-specjalne-wydanie-panoramy-tvp2Program informacyjny "Panorama" jako pierwszy wystawił na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy współprowadzenie swojego programu.

Licytację przeprowadził na Allegro dla chłopca jego ojciec, który zaproponował za udział w
programie 11 tys. Zostały one przekazane na konto Orkiestry. Pieniądze na spełnienie marzenia chłopca zebrali jego przyjaciele. Współprowadzącą program będzie Marta Kielczyk.

- To dla mnie wyjątkowy dzień i wyjątkowy program. Wszystko może się zdarzyć. Pierwszy raz w życiu będę miała widza obok siebie, przy sobie. I to widza, który marzył o tym, żeby poprowadzić Panoramę - mówi nam Marta Kielczyk i dodaje: - Jest to dla mnie duże wyzwanie – w końcu to spełnianie marzenia. To ważny dzień, zwłaszcza że mój współprowadzący to osoba młoda, a jakże ciężko doświadczona przez życie. A może widzowie, na których zawsze możemy liczyć – także zechcą spełniać Jego marzenia - kończy.

Historia chłopca skłoniła twórców "Panoramy" do stworzenia akcji „Panorama nadziei” "która ma charakter społeczno-interwencyjny i ma na celu zbudowanie społeczności widzów aktywnie włączających się w rozwiązywanie konkretnych życiowych problemów bohaterów „Panoramy”- czytamy na stronie TVP.

W programie widzowie zobaczą materiał Małgorzaty Wiśniewskiej na temat Czarka. Jak czytamy na stronie TVP "w studiu pojawi się także Jerzy Owsiak, który poda po raz pierwszy szacunkowy bilans tegorocznej akcji WOŚP".

Redakcja programu będzie zbierać pieniądze na dalsze leczenie chłopca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

http://www.tvp.info/informacje/ludzie/czarek-jest-juz-w-domu/1846053 to bardzo dobra wiadomość, ale też informacja że media mogą pomóc...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oglądałam. Dobrze, ze media robią coś więcej i coś innego poza informacjami o skandalach, "żenadach", buciakach pani X, nowym narzeczonym pani Y czy preferencjach pana Z. Więcej pozytywnych wibracji!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę,że lepiej by było gdyby mógł poprowadzić bez wygrywania aukcji.Brawo dla Ojca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.