Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30125 miejsce

Panoramy Sferyczne Kielc - już ruszył portal makrosfera.pl

Poczuj się jakbyś był w danym miejscu, rozejrzyj się, przyjrzyj się szczegółom. Panoramy Sferyczne są obecnie najefektowniej wyglądającą reklamą danego obiektu, dającą największe możliwości ekspozycji wnętrz i nie tylko.

1 lipca 2010 roku ruszył portal internetowy makrosfera.pl eksponujący panoramy sferyczne z regionu miasta Kielce. Obecnie znajdziemy tam zaledwie 6 panoram, ale ich liczba sukcesywnie rośnie - co tydzień pojawia się przynajmniej jeden nowy obiekt. Całość portalu jest podzielona na szereg kategorii, w których znajdziemy m.in. miasta - panoramy ciekawych turystycznie miejsc w Kielcach. Pozostałe kategorie odnoszą się do konkretnych typów instytucji otoczenia turystyki i biznesu, gdzie poszczególne firmy mogą się prezentować poprzez wizualizację sferyczną.

Całość projektu realizuje młode małżeństwo - Beata i Marcin. Pomysł pokazania Kielc w ten sposób wywodzi się z pasji jego twórców - fotografii. "Znaleźliśmy jedynie komercyjne zastosowanie dla naszego hobby, jakim jest podróżowanie i fotografia" - jak sami mówią o przedsięwzięciu. "Zaczynamy od Kielc, bo stąd pochodzę, tu mieszkam i kocham to miasto. W dalszej perspektywie chcemy otworzyć się na całą Polskę" - mówi Marcin.

Projekt rozwija się bardzo szybko, jego twórcy teraz prócz dodawania nowych obiektów skupiają się na rozpowszechnieniu portalu, rozwinięciu jego reklamowego aspektu i pozyskaniu nowych klientów.

"Możliwości są duże, rynek jest jeszcze nienasycony. Klienci, których odwiedzamy często nie słyszeli w ogóle o panoramie sferycznej. Jest to nadal młoda branża w naszym regionie, a cena którą proponujemy nie jest wygórowana, dostosowujemy ją do możliwości klienta. Nie potrzeba grubych tysięcy żeby pokazać jedno czy dwa pomieszczenia - chcemy dotrzeć do wszystkich" - podkreśla Marcin.

Jak mówią twórcy, projekt ma objąć ponad 50 obiektów województwa świętokrzyskiego, a do tego hotele, agroturystykę, restauracje, puby itp. z naszego regionu. Pozostaje czekać i śledzić poczynania tego projektu na www.makrosfera.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Powodzenia w serwisie i pamiętaj kłody rzucone ci pod noki traktuj jako schody do zawodowej kariery.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.