Facebook Google+ Twitter

Państwo płaci za studia syna Łyżwińskiego

Jak podaje "Wprost", Cezary Łyżwiński - syn oskarżonego w "seksaferze" polityka, dostał pracę w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Pracodawca postanowił zainwestować w młodego Łyżwińskiego i opłacić mu studia magisterskie.

Stanisław Łyżwiński. / Fot. Dziennik ŁódzkiKariera Cezarego Łyżwińskiego w PFRON-ie rozwija się w niesamowitym tempie. Z początkowego zastępstwa na stanowisku sekretarki zarządu awansował na pozycję starszego referenta w wydziale programowania ewaluacji i komunikacji społecznej. W rozmowie z "Wprost" pracownicy PFRON-u ironicznie komentują, iż o awansie nie zadecydowały umiejętności, ale rekomendacje "znanego taty, niemniej znanej mamusi i szefa funduszu Andrzeja Sochaja".

Aktualnie syn byłego posła zarabia zaledwie 2 tys. zł, ale często otrzymuje nagrody. Zapewne jest zdolny, ponieważ pracodawca wysyła go na różne szkolenia, a ostatnio postanowił nawet sfinansować jego studia magisterskie. Jak informuje "Wprost", na pytanie o koszty edukacji Roman Uhlig, wiceprezes PFRON kończy rozmowę, mówiąc, iż jest zajęty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.