Facebook Google+ Twitter

Papa Roach w Polsce!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-10-12 15:13

24 listopada w warszawskiej Progresji odbędzie się jedyny w naszym kraju koncert tej formacji.

Cieszący się ogromną popularnością amerykański band przyjeżdża do nas w ramach trasy promującej materiał z nowego krążka "The Connection", którego premiera zaplanowana jest na 2 października.

Ostatnie koncerty Papa Roach w Polsce cieszyły się dużym powodzeniem, a i Polska stała się dla muzyków miejscem wyjątkowym... Wokalista Jacoby Shaddix wymienił Warszawę jako jedno z pięciu ulubionych miast, w których kochają koncertować! Polska publiczność odwdzięcza się za każdym razem fantastycznym przyjęciem muzyków (pamiętny koncert na Przystanku Woodstock 2010) - tak też się zapewne stanie 24 listopada w klubie Progresja. Zespół Papa Roach jest w świetnej formie, w tej chwili w doborowym towarzystwie Godsmack, Staind i Shinedown koncertują w Stanach Zjednoczonych. Po takiej rozgrzewce - tym bardziej z wielką niecierpliwością czekamy na przyjazd Amerykanów do naszego kraju!

Od czasu, kiedy Papa Roach po raz pierwszy stanęli na scenie jako zespół w szkolnym konkursie talentów, brawurowo wykonując utwór Jimmiego Hendrixa "Fire" minęło prawie 20 lat! W tamtym czasie panowie nie zdawali sobie pewnie sprawy z tego jak potoczy się ich kariera - 6 albumów studyjnych i siódmy w drodze! Trasy koncertowe u boku Incubus czy Deftones, bardzo pomogły zespołowi w karierze, ale bardzo szybko Papa Roach zyskał własną publikę, wierną im do dziś. Przez lata muzyka tego zespołu ewoluowała. Pierwsze płyty utrzymane były w klimatach nu metalu, rap metalu, potem kolejne prezentowały hard rocka, heavy metal czy post - grunge. Wraz z płytą "Metamorphosis" w 2009 roku zespół przeszedł kolejną transformację - było znowu mocniej i jeszcze szybciej.
RZ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.