Facebook Google+ Twitter

Papa Roach wystąpi w Polsce

Słynna amerykańska grupa rockowa Papa Roach, zagra w Polsce już 30 czerwca. Koncert odbędzie się w warszawskiej Stodole.

Historia grupa zaczyna się w 1993 roku. Pierwszy longplay "Old Friends from Young Years" pojawił się w 1997 roku, a po jego wydaniu grupa supportowała takie zespoły jak Incubus czy Static-X. Jednak sława zespołu eksplodowała dopiero w 2000 roku po wydaniu albumu "Infest", który przyniósł hity takie jak "Last Resort", "Broken Home", "Between Angels And Insects". W Stanach Zjednoczonych pokrył się potrójną platyną. Spory sukces przyniósły również następne albumy grupy: "Lovehatetragedy" i "Getting Away with Murder". Ten ostatni oprócz tytułowego utworu przyniósł również singiel "Scars" odwołujący się do alkoholowej przeszłości wokalisty Papa Roach. Jednocześnie zawędrował na piętnaste miejsce amerykańskiej listy Billboard Hot 100. Rok 2006 przyniósł płytę "The Paramour Sessions". To ostatnia płyta zespołu ze starym perkusistą i jednocześnie współzałożycielem grupy Davem Bucknerem. Na początku roku 2008 zastąpił go Tony Palermo, były perkusista grupy Unwritten Law.

Dotychczas ostatni, siódmy krążek "Time for Annihilation" zespołu, ukazał się 31 sierpnia zeszłego roku. Jest to jednocześnie pierwsza płyta koncertowa. Promują ją single “Kick In The Teeth”, “Burn”, “No Matter What”.

Zespół występował już dwa razy w naszym kraju. Pierwszy raz można było zobaczyć ich dwa lata temu w Stodole, a w ubiegłym roku na przystanku Woodstock. Obydwa występy zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów, zatem nie dziwi kolejny powrót Papa Roach do Polski.


Skład zespołu:
Jacoby Shaddix - wokal
Jerry Horton - gitara
Tobin Esperance - bass
Tony Palermo -perkusja30 czerwca 2011 r.
Wejście od godz. 19
Cena biletu:
do 20 maja: 110 PLN
od 21 maja: 120 PLN

Więcej informacji na stronie Stodoły.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.