Facebook Google+ Twitter

PAPERFLIES.PL : NOWA WYSZUKIWARKA LOTÓW

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-22 16:18

Czasami po wielu wyszukiwaniach biletów lotniczych zdajesz sobie sprawę, że nie wiesz już, gdzie szukać. Internetowa wyszukiwarka lotów PaperFlies.pl wprowadza do Polski nowy, przyjazny użytkownikowi system wyszukiwania lotów.


REZERWACJA PODRÓŻY STAJE SIĘ CZĘŚCIĄ WAKACYJNEJ ZABAWY

“ Rozrywka, której doznajesz podczas organizowania wakacji oznacza, aż połowę rozrywki, którą odczujesz podczas podróży samej w sobie.” Albo tak przynajmniej powinno być według Bob'a Stolk'a i Jens'a Steenhuis'a, dwóch młodych, pełnych pasji przedsiębiorców. Właśnie ta idea nakłoniła ich do założenia przyjaznej użytkownikowi i zorganizowanej strony z biletami lotniczymi PaperFlies.com. Wyszukiwarka, która codziennie przeszukuje tysiące cen biletów lotniczych, ma na celu znalezienie najkorzystniejszych ofert dla swoich kochających podróże użytkowników. Przyjazność dla użytkownika, przejrzystość i satysfakcja klienta są naszymi głównymi motywami. Tutaj właśnie ta inspirująca wizja staje się jeszcze bardziej przekonująca. Ta oto młoda firma ma zaszczyt zaprezentować nowy system wyszukiwania. “Prosta, inteligentna funkcja, która pozwala klientowi sprawdzić najlepszą cenę, przesiadki, czas podróży i linię lotniczą w mgnieniu oka. Wierzymy, że w końcu uda nam się prześcignąć tradycyjne wyszukiwarki pod względem zasięgu i niezawodności” mówią Stolk i Steenhuis.

Biuro podróży znajdujące się tuż za rogiem, z przyjaznym doradcą, który dał Ci gotowy formularz podróży, wkracza do przeszłości poprzez pojawienie się wielu wyszukiwarek internetowych. Bojownicy cen i usługi lotnicze walczą o uwagę klienta. Tam, gdzie system wyłącznie daje korzyści pod względem ceny i zapotrzebowania, przeciętny podróżnik nie będzie w stanie objąć pełnego obrazu sytuacji w zetknięciu z rozległym i złożonym wachlarzem ofert. Bob Stolk i Jens Steenhuis z PaperFlies widzą to jako swoją misję, żeby to zmienić. “ Rezerwacja biletów powinna być prosta i przyjemna. Podróżnicy powinni być pewni, że podjęli najlepszą możliwą decyzję, jeśli chodzi o cenę, linię lotniczą, czas przesiadki i cel podróży. Ta właśnie myśl była ogniwem, które nakłoniło nas do założenia PaperFlies. Codziennie przeszukujemy tysiące stron i wybieramy loty tylko ze sprawdzonych firm. Ponadto, cena, która wyświetla się na ekranie jest ostateczną ceną do zapłaty. Nie tolerujemy dodatkowych kosztów.”


ŹRÓDŁO INSPIRACJI

PaperFlies - nazwa ta się wywodzi od starego biletu papierowego, z którym mógłbyś 'latać' przez świat, ma potencjał na zdobycie większości przemysłu lotniczego. Obaj młodzi przedsiębiorcy są przekonani o potencjale swojego przyjaznego użytkownikowi konceptu. Wzięli oni sobie za cel, żeby ulepszyć całkowite, prawie już postrzegane jako tradycyjne, doznanie internetowego wyszukiwania lotów. “ Ludzie muszą być w stanie zrozumieć co widzą i być pewni, że podjęli właściwy wybór. Design pełni tutaj kluczową rolę. Nasze strony są zaprojektowane w sposób przejrzysty, spokojny i atrakcyjny. Oczywiście nadal pozostaje możliwość, żeby poukładać wyniki według własnych pomysłów i spostrzeżeń. Ponadto, oferujemy nieobowiązkowy newsletter, z którym użytkownicy stale będą na bieżąco ze swoimi ulubionymi destynacjami. W przyszłości mamy nadzieję udoskonalać PaperFlies, nadawać stronie więcej inspirujących form, tak żeby ludzie nie znający jeszcze swojego celu podróży, mogli znaleźć natchnienie poprzez wizualne i informatywne bodźce. W ten sposób chcielibyśmy przywrócić proces podróżowania i spędzania czasu do stanu, w którym od zawsze powinny się znajdować.

Dodatkowych informacji udzielają:

Country manager for Poland: Magdalena Łącka
Tel. Kom.: +31628773893
E-mail: mlacka@paperflies.com

CEO: Jens Steenhuis
Tel. Kom.: +31647963403
E-mail: jsteenhuis@paperflies.com

paperflies.pl
https://www.facebook.com/pages/PaperFlies/284834131706321?fref=ts

(Magdalena Łącka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.