Facebook Google+ Twitter

Papier, kamień, nożyczki - kto ukradnie radio?

Który ukradnie to radio samochodowe? Papier, kamień, nożyczki - teraz ty! Tak złodzieje wybierali wczoraj, który z nich ma rozbić szybę i wyciągnąć radio z samochodu zaparkowanego w samym centrum Płocka.

Wczoraj około godziny 13, idąc przez centrum Płocka, zobaczyłem trójkę młodych mężczyzn, w wieku około 20 lat, którzy biegali od samochodu do samochodu. Auta stały na przydrożnym parkingu. Zaglądali przez szybę do każdego. Wreszcie stanęli przy jednym i zaczęli rozmowę. – Papier, kamień, nożyczki – krzyknął jeden. Szedłem dalej, nie patrząc na nich, lecz przysłuchując się. Grali przez chwilę, a potem usłyszałem: – No nie! Znowu ja! Wiedziałem co się święci. Po chwili usłyszałem już tylko dźwięk rozbitego szkła i alarm samochodowy, a po nich śladu nie było...

Takie sytuacje zdarzają się codziennie nie tylko w Płocku. Straż miejska przy każdym samochodzie stać nie może, lecz na tej samej ulicy, co dwa dni spisuje dane kierowców, którzy zostawiają swoje auta przy drodze na dłużej niż 15 minut. Niestety, wczoraj ich tam nie było (w końcu - sobota). Dyżurny w Straży Miejskiej, zapytany przeze mnie, jak kierowcy mogą się zabezpieczać przed rabunkami i kradzieżami samochodów - odpowiedział, że nie może udzielać takich informacji i prosił, abym zgłosił się w przyszłym tygodniu do rzecznika prasowego Straży Miejskiej w Płocku. Na odpowiedź więc musimy poczekać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.