Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

385 miejsce

Papierosy i melasa na prywatnej posesji w powiecie jarosławskim

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Korczowej ujawnili na posesji w powiecie jarosławskim nielegalne papierosy oraz 233 kg tytoniu (melasa) do fajki wodnej o łącznej, szacunkowej, wartości ponad 136 tys. zł.

 / Fot. Archiwum BiOSG w Przemyślu- Funkcjonariusze z Korczowej dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do  / Fot. Archiwum BiOSG w Przemyślujednego z mieszkańców powiatu jarosławskiego – mówi rzeczniczka prasowa Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu mjr SG Elżbieta Pikor.

W konsekwencji znaleziono ponad 6 tys. paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy i 233 kg tytoniu do fajki wodnej.

Zatrzymano również obywatela Ukrainy, który przyjechał na podwórko i w swoim samochodzie posiadał papierosy pochodzące z przemytu o szacunkowej wartości około tysiąca zł.

 / Fot. Archiwum BiOSG w PrzemyśluNielegalny towar został zabezpieczony przez funkcjonariuszy Straży Granicznej z Korczowej, którzy wszczęli czynności w tej sprawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Po zamachu na niezależnych sędziów przez autorytarnych kaczystów, posiadanie melasy dla osłodzenia życia stało się nielegalne i surowo karane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może zamiast melasy była meskalina? Czyli zwykła literówka. A może autor zna cudowną formułę jak z melasy uzyskać czyste złoto. Ale wątpię aby podzielił się tym sekretem .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.