Facebook Google+ Twitter

Papieski koncert majowy

18 maja Karol Wojtyła obchodziłby swoje osiemdziesiąte siódme urodziny. Z tej okazji w parafii pod wezwaniem św. Wojciecha w Zabrzu odbył się koncert zespołu "Mały Śląsk."

Występ zespołu "Mały Śląsk" w parafii św. Wojciecha w Zabrzu / Fot. Agata Pańczyk18 maja Karol Wojtyła obchodziłby swoje osiemdziesiąte siódme urodziny. Z tej okazji w całej Polsce odbyły się obchody jubileuszu. Świętowanie urodzin papieża odbyło się w atmosferze nostalgii i radości.

W parafii pod wezwaniem św. Wojciecha w Zabrzu odbył się „Papieski koncert majowy.” Na scenie wystąpił zespół „Mały Śląsk”, który zaprezentował tańce i pieśni ludowe. Młodzież zaprezentowała bardzo ciekawy program artystyczny, pełen wzruszających wspomnień papieża. Zdjęcia nawet nie są w stanie oddać niesamowitego klimatu koncertu, którym artyści wręcz oczarowali publiczność. Występ zespołu "Mały Śląsk" w parafii św. Wojciecha w Zabrzu / Fot. Agata Pańczyk

Koncert był wzruszający. Wielu widzów, którzy zapragnęli w ten sposób uczcić obchody papieskich urodzin, miało szansę zadumać się nad przesłaniem Jana Pawła II.
Występ zespołu "Mały Śląsk" w parafii św. Wojciecha w Zabrzu / Fot. Agata Pańczyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

(+) Miejmy nadzieję że wokół Parku JP2 bedzie sie działo coraz wiecej...

@hidari: Autorka nie wspominała o "masowości". Tego typu koncert nawet lepiej, że nie łączył się z przymiotnikiem "masowy". A zdjęcie widzów myślę i tak nie oddałoby w pełni "oczarowania". Więc twoje rady wcale nie są przydatne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prosił bym o zamieszczenie następnym razem zdjęcia przedstawiającego zgromadzoną publiczność. Na imprezach masowych pozwala to na własną ocenę ,,masowości" i ,,oczarowania publiczności"
I troszkę więcej faktów, to ma być dziennikarstwo, a nie beletrystyka.
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.