Facebook Google+ Twitter

Parada Mikołajów na rowerach przejedzie ulicami Tychów!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-12-05 09:53

W najbliższy czwartek 6 grudnia 2012 r. tyszanie będą mogli poczuć prawdziwy świąteczny klimat, który w naszym mieście tradycyjnie stworzy organizowana już po raz 11 impreza Starotyskie Mikołajki Rowerem i Bryczką.

Plakat promujący imprezę Starotyskie Mikołajki Rowerem i Bryczką. / Fot. Michał KasperczykW tym dniu Tychy stają się magnesem, który przyciąga Mikołajów na rowerach z całego województwa, bowiem imprezie z roku na rok towarzyszy barwna parada ulicami miasta uśmiechniętych rowerzystów w czerwonych kubraczkach, rozdających słodkości.

Parada rowerowa pełna pomocników Mikołaja to jednak nie wszystko. Jak zwykle sporo atrakcji czekać będzie na Rynku w Tychach. Tam na scenie będą się odbywać koncerty i zabawy, a obok w specjalnym autobusie Mikołaj będzie czekał na najmłodszych mieszkańców miasta.

Grzeczne dzieci jak zwykle mogą liczyć na słodkości i prezenty. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, a zmarzluchów i łasuchów diabeł poczęstuje gorącą czekoladą. Tyski Rynek stanie się znowu miejscem magicznego spotkania, gdzie nawet wydry z fontanny będą w mikołajkowym nastroju.

Każdy, kto poczuje świąteczny nastrój i przypływ energii może wziąć udział w mikołajkowym przejeździe. Wystarczy przygotować własny rower, przystroić go i sprawić sobie wdzianko Mikołaja (przynajmniej czapeczkę). Następnie trzeba się stawić 6 grudnia 2012 r. o godzinie 16 na targowisku u zbiegu ulic Kościuszki i Karola Miarki (Stare Tychy), gdzie uformuje się szyk i skąd ruszy barwna parada Mikołajów. Najlepsze przebrania i najlepiej ustrojone rowery oraz najliczniejsze grupy zorganizowane Mikołajów oczywiście zostaną nagrodzone.

Starotyskie Mikołajki Rowerem i Bryczką honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Tychy Pan Andrzej Dziuba. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY ma charytatywny charakter i odbywa się dzięki otwartym sercom wielu sponsorów, którym serdecznie dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.