Facebook Google+ Twitter

Parada Równości 2013 w Warszawie [Zdjęcia]

Pod hasłem "Różnorodni równoprawni" 15 czerwca 2013 roku ulicami Warszawy przeszła Parada Równości. W kolorowym i wesołym przemarszu przez stolicę udział wzięło blisko 8 tys. uczestników. Poniżej fotorelacja.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Tomasz Bidermann
Fot. Tomasz Bidermann

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 16.06.2013 21:02

To "parada nudności", nie równości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie atak, tylko demaskowanie obłudy, fałszu i swoistego seksualnego fanatyzmu. Wskazanie na bezsensowne tworzenie napięć i jeszcze bardziej bezsensowne wydawanie pieniędzy. Pikietującym wydaje się to w ogóle nie przeszkadzać, że publiczne pieniądze mogły by być wykorzystane o wiele bardzie sensownie, niż na ochronę ich manify. Przejawiają tym samym swoisty egoizm, egzaltację własnego seksualizmu i niemal rasizm wobec ludzi heteroseksualnych. Takie parady są niczym innym jak prowokacją. Wystarczy zwrócić uwagę gdzie się odbywają, wokół jakich instytucji państwowych czy też świątyń.
Cóż zatem dobrego można o tym powiedzieć?
Pewnie! Najlepiej siedzieć cicho i się nie odzywać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak przy okazji - zauważyłem, że komentarze niezgodne z własnymi przemyśleniami uważa Pan za żenujące. Pewnie mi też by się dostało za komentarz-żart...

Niestety co człowiek, to inne myślenie. Pragnie Pan praw dla homoseksualistów, praw do demonstracji a wygląda na to, że jednocześnie chciałby pozbawić praw mówienia/komentowania czytelników czy autorów W24:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu - mnie nie tyle denerwują grupy -nazwijmy je -odmienne, co te całe demonstracje, pokazy, przemarsze - wywołujące więcej zamieszania niż korzyści.

Nie interesuję się, co oni robią w łóżku - ich sprawa - o ile nie wchodzą mi specjalnie w oczy, nie próbują narzucać się i pokazywać. Ja im nie narzucam się ze swoją hetereseksualnością, nie robię z tego powodu szumu w mediach i pragnę dostać taką samą monetę.

Moim zdaniem o to m.in. w demonstracjach chodzi - zarówno tych obyczajowych, feministycznych jak i religijnych. Kolejna sprawa to nieustanna walka o prawa i przywileje, których ciągle nie jest dosyć.

Żyjemy w chorych czasach, gdzie więcej uwagi zwraca się na poprawność polityczną i swobody mniejszości niż dobro ogółu. Sam wyjeżdżałem i mieszkałem w kilku krajach - gdzie byłem mniejszością. Jakoś nie przyszło mi do głowy, aby stawiać na głowie ich rząd i kwestionować prawa - po prostu wydawało mi się naturalne, że dostosowuje się do ich reguł... Chociaż tutaj już odszedłem od tematu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanawiam się kogo byście tak atakowali jakby nie było Parady Równości?
Mnie ona nie przeszkadza, całkowicie rozumiem ludzi że jak byli przez tyle lat "wstydliwą tajemnicą" rodziny czy kraju to chcą się poczuć swobodnie na ulicy przed tłumami. Ja bym tak nie postępował, ale jeśli chcą to czemu nie?
Nie wiem czemu mieli by nie dostać ochrony skoro pilnowani byli i "obrońcy krzyża" i ochronę dostawały marsze prezesa z pochodniami - swoją drogą przy tych ostatnich parada wygląda jak oaza normalności.
Ciekawe, że wystarczy jedna odmienność by tym ludziom przypisać wszelkie możliwe negatywne cechy zupełnie jakby heteroseksualność automatycznie gwarantowała bycie chodzącymi ideałami...

Jak powszechnie wiadomo osoby heteroseksualne nie piją, nie palą, nie biją dzieci, nie wyłudzają zasiłków, nie oszukują na podatkach, nie zdradzają, nie myślą wyłącznie o rozrywkach, nie "rozluźniają pośladków", nie molestują dzieci, nie duszą ich, nie trzymają niemowlaków w beczkach i tak dalej. To wszystko robota nędznych "odmieńców homo"...

(Ironia - (objaśnienie dla niespostrzegawczych.))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzekłbym Marku - "zdycha"

Komentarz został ukrytyrozwiń

A u góry nad obrazkiem reklama "Dowód na istnienie Boga". Fajny totalny misz-masz! Odsłon półtora tysiąca. Tym żyje Polska. Toteż i trafna kwalifikacja Wydarzenia >> Polska

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żenujące są takie parady, na które wydaje się krocie publicznych pieniędzy w celu ich ochrony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ojej. Co komentarz to bardziej żenujący... Proponuję czytanie ich przed wysłaniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesują ich dzieci z "przydziału" wraz z pakietem socjalnym. Jak dla mnie, to środowisko generujące wyłącznie społeczne koszty w całym spectrum tego pojęcia, nie mówiąc już o fundowaniu niezdrowych emocji i podsycaniu społecznych napięć.

Dlaczego (tak jak robią hetero) nie mogą zamknąć się w tęczowej sypialni, przykryć tęczową kołderką i robić te swoje tęczowe fiku-miku w intymnej i zacisznej tęczowej atmosferze?

Najlepiej niech jeszcze podczas parady pokażą jak wyrażają swoją wzajemną dogłębną miłość, bo może nie wszyscy to pojmują. Bynajmniej w szkołach tego nie uczą a i Wisłocka na ten temat nic nie rzekła :)

Są rzeczy, które powinny być owiane pewną intymnością. Zmierzamy w kierunku parad zwolenników sraczki oraz ich oponentów, czyli zwolenników zatwardzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.