5553 miejsce

Paragwaj - Trynidad i Tobago 2:0

W 24 minucie po centrze z rzutu wolnego, piłkę głową odbił Dos Santo. Spadła ona na głowę Sancho i wpadła do siatki tuż przy słupku. To był pierwszy gol dla Paragwaju.

Po tej samobójczej bramce zawodnicy Trynidadu i Tobago mają coraz mniej szans na awans. Muszą w tym celu pokonać Paragwaj. Na dodatek liczy się wynik spotkania Anglia - Szwecja, w którym powinna zwyciężyć ta pierwsza. Do tej chwili na boisku w Kolonii jest remis 2:2.
W 36 min. piłkę w siatce umieścił Caniza. Niestety, sędzia uznał, że zawodnik Paragwaju był na spalonym. Gdyby bramka zaliczona, byłaby dwutysięcznym golem w historii piłkarskich mistrzostwa świata.
W 86 minucie spotkania Cuevas znalazł się w sytuacji sam na sam z Jackiem i bez trudu umieścił piłkę w siatce.