Facebook Google+ Twitter

Paraliż na drogach i torach

Obfite opady na południu kraju zablokowały wiele dróg. Z poważnymi utrudnieniami walczy także kolej.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Pow%C3%B3d%C5%BA_Tysi%C4%85clecia_Po%C5%82aniec.jpg&filetimestamp=20100120083211 W Małopolsce zablokowane są trzy drogi wojewódzkie. Z utrudnieniami możemy się spotkać również na Śląsku, Podbeskidziu oraz Podkarpaciu. Według informacji rzecznika małopolskiej straży pożarnej Andrzeja Siekanka nieprzejezdna jest droga nr 79, prowadząca z Krakowa do Sandomierza, w miejscowości Koszyce. Podobna sytuacja jest na drodze nr 28 w Suchej Beskidzkiej i 75 w miejscowości Uszew.

W Skoczowie w woj. śląskim nieprzejezdna jest popularna "wiślanka". Z powodu podtopień z ruchu zostały wyłączona także trasa S-1 w Lędzinach koło Tychów oraz DK-69 z Bielska-Białej w kierunku Żywca. W opolskim zamknięty jest most drogowy przez Odrę pomiędzy Bierawą a Ciskiem.
Z utrudnieniami zmaga się także kolei. Powódź w Czechach jest przyczyną opóźnień pociągów międzynarodowych. Silesia z Pragi do Krakowa Głównego, jest opóźniony o ok 230 minut. Opóźnienia mają też pasażerowie jadący z Wiednia do Warszawy, a także jadąca przez Polskę Vltava z Pragi do Moskwy.


Źródło: tvn24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.