Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16982 miejsce

Park Linowy to coś dla ludzi, którzy lubią adrenalinę

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2006-09-26 14:30

Jeżeli rozpiera cię nadmiar energii, to koniecznie wybierz się do Parku Linowego na Równicy. Czeka tu 400-metrowa trasa po linach zawieszonych na wysokościach od kilku do nawet 12 metrów nad ziemią.

fot. Dziennik Zachodni Park składa się z 24 stacji zawieszonych na drzewach. Przechodzi się na nie po linach, ruchomych belkach, oponach, mostach, siatce wyglądającej jak wielka pajęczyna, czy zjeżdża na tyrolce. Im dalej idziemy, tym wyżej wchodzimy. Żeby pokonać całą trasę potrzeba od 40 minut do godziny. Wszystko zależy od naszej sprawności fizycznej. – Zabawa jest bezpieczna. Każdy turysta jest podwójnie zabezpieczony – zapewnia Artur Ciszewski, właściciel parku. Park działa codziennie od godz. 10.00 do zmierzchu. Dorośli płacą za wejście 25 zł, a dzieci pod opieką rodziców – 20 zł.

Drugi park linowy w uzdrowisku działa na Czantorii. Składa się z 12 stacji, które zdobywa się zjeżdżając na linach. – Teraz niestety z powodu modernizacji kolejki krzesełkowej na Czantorię park jest nieczynny – dodaje Artur Ciszewski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.