Facebook Google+ Twitter

Park mikrokosmosu w Stobiernej zaprezentuje modele owadów

W Stobiernej powstaje park z olbrzymimi owadami. Modele owadów i pajęczaków będą na pewno w gminie Dębica atrakcją dla dzieci i młodzieży.

Po dinozaurach w gminie Dębica, ustawionych m.in. w Głobikowej olbrzymie modele owadów i pajęczaków będą atrakcją parku mikrokosmosu, który powstaje w gminie Dębica w Stobiernej. Będzie można więc oglądać pajęczaki: tygrzyka paskowanego powiększonego dwieście razy, pająka krzyżaka powiększonego siedemdziesiąt pięć razy oraz olbrzymi model kleszcza.

Wśród owadów z pewnością przykują uwagę modele m.in. szerszenia, modliszki uskrzydlonej, czy ważki. Park mikrokosmosu w gminie Dębica (woj.podkarpackie) planuje udostępnić ekspozycję we wrześniu br. Po dinozaurach w Głobikowej, modele pajęczaków i owadów będą niewątpliwą atrakcją dla dzieci i młodzieży - zapewnia Stanisław Rokosz, wójt gminy Dębica.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Iza Przewodnik
  • Iza Przewodnik
  • 23.07.2012 17:13

Podkarpacie słynie z braku kreatywności, więc mnie kradzież pomysłu właścicielom ORYGINALNEGO MIKROKOSMOSU nie zdziwi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Nina Nowak
  • Nina Nowak
  • 23.07.2012 14:38

No ciekawe jak będą wyglądać te owady. Z tego co wiem, w innych parkach, oprócz tego w łódzkim, owady są zniekształcone i w rzeczywistości odbiegają wyglądem od tych prawdziwych. Taka 'fuszerka' jak to się mówi. No, ale zobaczymy....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stankiewicz
  • Stankiewicz
  • 20.07.2012 21:40

Żadna nowość! Park MIKROKOSMOS już istnieje w woj. Łódzkim. Nie wiem na 100% ale jeśli ten powstanie pod nazwą MIKROKOSMOS to z pewnością będzie to chamski PLAGIAT!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.