Facebook Google+ Twitter

Partia Dobrego Humoru w Rzymie

Rzym jest kolejnym miastem świata, w którym Partia Dobrego Humoru postawiła swój "najmniejszy wieżowiec".

Najmniejszy wieżowiec w Rzymie / Fot. Robert Małecki22 listopada 2012 r. w stolicy Włoch stanął "najmniejszy wieżowiec w Rzymie". Jego ojcem chrzestnym został Robert Małecki, ambasador Partii Dobrego Humoru (Good Humor Party) we Włoszech. Przybył tu z żoną Renatą i córką Victorią 250 kilometrów, aby wcielić jeden ze zwariowanych pomysłów "partii" powstałej w 2001 roku w Polsce, której składka członkowska wynosi trzy uśmiechy dziennie.

"Wieżowiec" najpierw stanął pod słynnym Colosseum, a potem w Watykanie, na placu świętego Piotra, wzbudzając zainteresowanie przechodniów.

13 stycznia w Bolonii odbędzie się włoski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas której wśród licytowanych przedmiotów będzie także "najmniejszy wieżowiec w Rzymie". Robert Małecki jest szefem włoskiego finału WOŚP.Pierwszy happening wesołej partii związany z "wieżowcami" miał miejsce w październiku w Nowym Jorku (USA). Pod Chrysler Building stanął "najmniejszy wieżowiec Manhattanu". Potem były "wieżowce" w Częstochowie i Niemodlinie, zatem rzymski "wieżowiec" jest czwartym, lecz nie ostatnim. Z Polski i innych krajów już zgłaszają się kolejne osoby, które chciałyby włączyć się do zabawy i postawić kolejny "wieżowiec". Tym, bardziej, że Partia Dobrego Humoru zadbała o informacje, a nawet umieściła w internecie plik, który jest szablonem "wieżowca" do wycięcia i sklejenia.

Składka członkowska powstałej w Polsce, międzynarodowej organizacji o nazwie Partii Dobrego Humoru wynosi 3 uśmiechy dziennie. Jej legitymacje otrzymało już 3 tysiące osób w wielu krajach. Są wśród nich m.in. znani satyrycy i aktorzy.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.