Facebook Google+ Twitter

Partia Photoshopa

Nie liczy się solidne rządzenie państwem, liczy się dobry billboard!

Długo myślałem nad tytułem mojego artykułu, ostatecznie wybrałem - "Partia Photoshopa" bo przecież Platforma Obywatelska i jej politycy mają dużo wspólnego z tym znanym programem. Jednak przejdźmy do tego co nas najbardziej interesuje, czyli billboardu z odmłodzonym Donaldem Tuskiem. Z tego co mi wiadomo to "poprawia" się urodę ludzi z modelingu, branży filmowej i muzycznej - przecież trzeba jakoś wyglądać w poczytnych magazynach. W polityce taki proceder zdarza się naprawdę rzadko, chociaż ostatnio było głośno o rzeczywistym (czyt. operacja plastyczna) odmłodzeniu Władimira Putina. Do męskiego grona wirtualnie odświeżonych wszedł nasz premier. I co na to wszystko inni członkowie partii? Nic. Przecież Donald Tusk na plakacie wygląda normalnie, tak jak zawsze...

Billboard, oprócz świetnego zdjęcia, posiada także bardzo ambitne hasła, typu: "Nie róbmy polityki: Budujmy szkoły" lub w zależności od wersji "Budujmy drogi" oraz "Budujmy mosty". Sądziłem, że jeśli jest się politykiem, zwłaszcza premierem to polityka stoi na pierwszym miejscu. Widocznie się myliłem, od tej pory Prezes Rady Ministrów nie zajmuje się rządzeniem tylko graniem w piłkę nożną. A szkoły, drogi i mosty zbudują się same - wtedy to będzie prawdziwy cud! I to cud Platformy Obywatelskiej! Chyba, że to samo "budowanie" brutalnie przerwie PiS.

Dla PO i panów od public relations mam pewną uwagę. Więcej billboardów przy trasach wylotowych największych miast w Polsce. Taką zasadę wprowadzili już kilka lat temu na Białorusi - byłem tam i widziałem, tylko twarz na plakacie taka bardziej naturalna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A w czym problem? Przecież wiemy jak Tusk wygląda. Częściej widzimy go w telewizji niż na billboardach. Porównywanie tego z Białorusią jest chyba lekkim nadużyciem. Kaczyński, Tusk, Pawlak starsi czy młodsi na partyjnych billboardach i tak nie przekonają wyborców fotkami. A swoją drogą nieźle potraktowałeś PiS, SLD czy PSL odmawiając im znajomości Photoshop'a.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.