Facebook Google+ Twitter

Partia Prezerwatywy Gratis startuje w wyborach do europarlamentu

Już wkrótce wybory do Parlamentu Europejskiego. We Włoszech jednym z kandydatów jest partia Prezerwatywy Gratis.

 / Fot. ScreenPartia powstała w 2001 roku. Założycielem jest 45-letni psycholog, seksuolog i adwokat Giuseppe Cirillo zwany również “dottor Seduction”lub “Condom King”.

Jak sam się chwali, jest jednym z największych konsumentów prezerwatyw. Jako singiel wydaje na nie rocznie około 1500 euro (rocznie zużywa ponad 900 kondomów), gdyż jak twierdzi podczas odpowiedniego stosunku seksualnego zużywa się przynajmniej trzy kondomy. Co roku jego księgowy ma z nim problem, gdyż “Dr. Seduction” wymaga, by wydatki związane z zakupem kondomów i lubrykantów były potrącane z podatków (ok. 740 euro). W tym celu postarał się również o receptę, w której zostały mu przepisane prezerwatywy. Uzasadnienie - Crillo jest singlem i jeździ dużo po świecie, kondomy są mu niezbędne do ochrony zdrowia i życia.

Partia, podczas swoich spotkań z wyborcami rozdawała prezerwatywy. W ostatniej kampanii wyborczej, w 2001 roku, kiedy startowali w wyborach lokalnych rozdali ich ponad 15 tysięcy, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Założyciel partii twierdzi, że ceny tego cennego produktu są za wysokie (opakowanie z trzema sztukami kosztuje ponad 4 euro), zwłaszcza dla młodych ludzi. Biorąc pod uwagę, że młodzież w ciągu tygodnia odbywa przynajmniej trzy stosunki (nie zapominając, że podczas jednego zużywa przynajmniej trzy kondomy), koszty przyjemności nie są na młodocianą kieszeń. Jak wynika ze statystyk, tylko 18 proc. zabezpiecza się podczas stosunków. Dlatego też Cirillo w swoim programie proponuje darmową dystrybucję prezerwatyw w szkołach. W programie wyborczym zawarł hasła: "Mężczyzna powinien dojść z 45-minutowym opóźnieniem" lub "prawo do orgazmu".

Giuseppe Cirillo od lat promuje zdrowy seks. Rok temu zatroszczył się również o premiera Włoch, Berlusconiego, wręczając mu osobiście kondoma z jego wizerunkiem. Dziesięć lat temu założył pierwszą szkołę “podrywania” we Włoszech i w USA. Był promotorem konferencji o AIDS w Azji, Ameryce, Australii i Europie i już wkrótce, jak dobrze pójdzie, będzie promował politykę prezerwatyw gratis w Europejskim Parlamencie.

Nie jest to jednak jedyna partia założona przez “Condom Kinga”. Jest on też fundatorem partii “Kobiety nieusatysfakcjonowane lub niezrozumiane” i “Partia Impotentów Egzystencjalnych”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

a to heca. Pamiętam, jak rodzice opowiadli, że w latach 60 tych najlepszy " inters" na Zachód były wywżone prezerwatywy.
Kiedyś celnicy namierzyli kobietę z cała walizką prezerwatyw, tłumaczyła się, że to na własny użytek. ;))

Aniu, koniecznie, jeśli wpadnie Ci coś na temat tych politycznych niezrozumianych kobiet i impotentów egzytencjonalnych, napisz , trochę rozbawienia dobrze nam zrobi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Jak wynika ze statystyk, tylko 18 proc. zabezpiecza się podczas stosunków" - co wynika z przyjmowania tabletek zapewne.
"Założyciel partii twierdzi, że ceny tego cennego produktu są za wysokie (opakowanie z trzema sztukami kosztuje ponad 4 euro), zwłaszcza dla młodych ludzi" - więc głównie ci młodzi mogą się pokusić o głosy dla tej... prezerwatywowskiej partii :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest on też fundatorem partii “Kobiety nieusatysfakcjonowane lub niezrozumiane” i “Partia Impotentów Egzystencjalnych”.

A to juz coś dla Torunia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.