Facebook Google+ Twitter

Partia protestuje, bo Szymon Majewski ośmiesza

Zarzucają bankowi PKO BP, że reklamy z Szymonem Majewskim ośmieszają satyryków i godzą w ich dobre imię.

 / Fot. Partia Dobrego Humoru4 stycznia 2012 r. do Centrali PKO BP w Warszawie przewodniczący pewnej partii wysłał pismo, którego pełna treść znajduje się poniżej.

PKO Bank Polski - Centrala
ul. Puławska 15
00-975 Warszawa

Protest

Niniejszym protestujemy przeciwko reklamom PKO Bank Polski w polskich mediach, z udziałem Szymona Majewskiego. Wszystkie dotychczasowe reklamy mają na celu ośmieszenie zawodu satyryka. Godzą w godność wszystkich satyryków, wypracowany przez nich dziesiątkami lat wizerunek satyryka -Stańczyka, zajmującego się ważkimi tematami i któremu leży na sercu dobro Rzeczypospolitej. Powodują, że satyryk odbierany jest przez społeczeństwo nie jako żartowniś i błazen, lecz jako ćwok, matoł, tuman i pozbawiony mózgu jełop.

Satyryk jest zawodem cieszącym się wysokim autorytetem, ma swoją godność i dba o swoje dobre imię. Jego zawód cieszy się niekwestionowanym, wysokim uznaniem społeczeństwa. Dlatego wzywamy PKO Bank Polski, aby nie ośmieszał już satyryków, a kolejne reklamy pokazywały prawdziwe oblicze zawodu satyryka - jako światłego, nie pozbawionego intelektu i rozgarniętego obywatela.

Z poważaniem
(podpis)

Obecnie partia czeka na odzew od PKO BP. Od tego, jaki on będzie, uzależnia dalsze kroki. O sprawie napisały już portale Wirtualne Media i Signs.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Asia
  • Asia
  • 06.02.2012 10:47

Nie wiem jak można się pod czymś takim podpisywać. Humor w reklamach jest i będzie, a że nie wszystkim przypadnie do gustu to sprawa naturalna. Reklam przecież nie trzeba oglądać. Przez Sadurskiego raczej zazdrość przemawia, a może chęć wypłynięcia. Ciekawe co by było gdyby go PKO BP zaprosiło do wspólnej reklamy z Majewskim? Za ile zmieniłby poglądy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podpisuję się pod apelem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Asia
  • Asia
  • 20.01.2012 12:37

Czepianie się. Ostatnia reklama, ta w której Szymon tańczy na warszawskim parkiecie jest świetna. Fajne nawiązania do innych spółek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polsti
  • Polsti
  • 17.01.2012 01:55

Pytanie, czy ktoś używający takich sformułowań jak Ci powyżej, ma w ogóle prawo nazywać się satyrykiem. Bo dla mnie to szczyt żenady i już wolę abstrakcyjny czasem i wykręcony humor Majewskiego jak takie bluzgi staruszków...

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
  • konio
  • 09.01.2012 12:30

Humor panu Sadurskiemu,jak widać dopisuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.