Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21166 miejsce

Partnerstwo publiczno - społeczne

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-03 17:12

Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Społecznych PISOP oraz Stowarzyszenie EFFATA, podjęło się wspólnej realizacji projektu pn. Partnerstwo publiczno - społeczne na terenie ziemi pilskiej.

Celem tego projektu jest zwiększenie świadomości otoczenia osób zagrożonych wykluczeniem społecznie w społecznościach lokalnych na temat partnerstwa społecznego i współpracy na rzecz rozwoju partnerskich form przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu.

Na cel główny projektu składają się następujące cele szczegółowe: Rozpowszechnianie informacji o współpracy i partnerstwie publiczno - społecznym wśród otoczenia osób wykluczonych społecznie. Zwiększenie dostępu do informacji na temat partnerstwa publiczno - społecznego. Podniesienie atrakcyjności tematu współpracy i partnerstwa publiczno - społecznego.

Działania projektu skierowane zostaną do 12 wybranych przez Projektodawcę społeczności lokalnych w województwie Wielkopolskim - otoczenia osób wykluczonych społecznie, zwłaszcza szeroko rozumianych instytucji pomocy społecznej, lokalnych instytucji rynku pracy, organizacji pozarządowych wspierających osoby wykluczone społecznie.

Artur Łazowy
Materiał opublikowany na pisop.org.pl

Więcej na stronie http://www.effata.nstrefa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=171:partnerstwo-publiczno-spoeczne-polecam-&catid=44:aktualnoci

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.