Facebook Google+ Twitter

"Partnerstwo wschodnie - co nas łączy, co dzieli?" - konkurs RPO

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-15 16:56

Rzecznik Praw Obywatelskich ogłasza konkurs przeznaczony dla autorów materiałów medialnych pod tytułem „Partnerstwo wschodnie – co nas łączy, co dzieli”. Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich.

 / Fot. RPOCelem konkursu jest informowanie i edukowanie na temat integracji państw i społeczeństw wschodniej części kontynentu europejskiego. Pokazanie tych działań i pomysłów w ramach Partnerstwa Wschodniego, które najlepiej zbliżają ludzi do siebie, pomagają im przełamywać bariery polityczne, społeczne i kulturowe. Jak również dobrze służą idei podnoszenia standardów przestrzegania praw człowieka i wolności obywatelskich.

Konkurs jest przeznaczony dla autorów materiałów prasowych, radiowych, telewizyjnych i internetowych (w tym blogów), których dzieła będą opublikowane bądź wyemitowane pomiędzy 1 grudnia 2009 r. a 31 marca 2010 r. Suma nagród wynosi 15 tys. zł.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są w załączonym regulaminie oraz na stronie www.rpo.gov.pl.

Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy

Z Rzecznikiem Praw Obywatelskich dr Januszem Kochanowskim mamy przyjemność współpracować od dawna. RPO udzielił wywiadu dziennikarzom obywatelskim, był też patronem ubiegłorocznego konkursu Wiadomości24.pl na Działacza Obywatelskiego Roku. Wiadomości24.pl patronowały zaś tegorocznemu przedsięwzięciu RPO - wigilii dla ubogich i potrzebujących na Krakowskim Przedmieściu

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: konkurs RPO


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.