Facebook Google+ Twitter

„Party: take (a)part” w Studium Teatralnym

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2015-05-31 10:45

12 i 13 czerwca o godz. 19.00 w Studium Teatralnym w Warszawie odbędzie się spektakl „Party: take (a)part”. Rozpocznie on obchody 20-lecia S/T, poświęcone pamięci Wojciecha Krukowskiego, założyciela Akademii Ruchu.

 / Fot. mat. organizatora W spektaklu wokół stołu zgromadzą się przedstawiciele kilku pokoleń, żeby wspólnie wziąć udział w rodzinnym święcie. Jednak z czasem ich więzi ulegną rozpadowi, aż wreszcie rozczłonkowana zostanie osobowość każdego z osobna. 

W trakcie spotkania ujawnią się kolejne różnice, sięgające głębi ludzkiego usposobienia. Dopiero gdy kryzys porozumienia przybierze zbyt karykaturalny wymiar, bohaterowie zaczną zauważać to, co ich różni i to, co ich naprawdę łączy. Przeniosą się w czasie 20 lat wstecz. Akceptując przeszłość, zmienią jej znaczenie.

„Party: take (a)part”
reżyseria: Piotr Borowski
tekst: Wiktor Uhlig
muzyka: Sean Palmer, Arek Waś
kostiumy: Zofia Ufnalewska
wideo: Jan Bobula
obsada: Gianna Benvenuto, Waldemar Chachólski, Magda Czarny, Danny Kearns, Rafał Kocemba


*Wojciech Krukowski (ur. 30 maja 1944 w Zabielu k. Ostrołęki, zm. 18 stycznia 2014 w Warszawie) – polski historyk sztuki, kurator wystaw, wieloletni dyrektor Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie (CSW), twórca grupy "Akademia Ruchu", założyciel i wydawca magazynu artystycznego „Obieg”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.