Facebook Google+ Twitter

Pasażerowie Tu-154 mogli zostać zamordowani, a mgła mogła być sztuczna?

W takim tonie dzisiaj wypowiadała się wdowa po Przemysławie Gosiewskim, Beata Gosiewska w rozmowie z dziennikarzem Onet.pl.

Właściciel praw autorskich tego pliku zezwala wszystkim na jego dowolne wykorzystanie pod następującym warunkiem: author and website (www.prsteam.net) must be publiced. / Fot. Creative Commons 2.5, PRSteam.net, www.prsteam.netW rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem z Onet.pl Beata Gosiewska pytana m.in. o to czy mgła mogła być sztucznie wywołana przez Rosjan, stwierdziła, że nie może tego wykluczyć. Stwierdziła także, że skoro raport MAK nie porusza tej kwestii, to komisja Millera także nie wyjaśni wątpliwości dotyczących mgły, gdyż nie posiada niezbędnych dowodów - wraku samolotu oraz czarnych skrzynek.

Wątpliwości Gosiewskiej budzi także to, że z samolotu, który wykonał "ze stosunkowo niewielką prędkością, próbę podejścia do lądowania" i spadł "z wysokości kilkunastu metrów, "niewiele" pozostało".

Gosiewska powiedziała także, że twierdzenia, iż polska prokuratura bada wątek zamachu na Tupolewa to tylko fikcja i spekulacje medialne, gdyż prokuratura nie posiada żadnych dowodów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

edzio
 • edzio
 • 25.01.2011 17:37

Proszę przekazać Antosiowi,że ja też sprzedałem 3 worki mgły miałem zapas szykowłem na sąsiada.

Komentarz został ukrytyrozwiń
yoker
 • yoker
 • 25.01.2011 16:01

Skad sie wziela mgla 10 kwietnia Do wiadomosci Antka policmajstra maciorewicza i p Gosiewskiej (9 kwietnia w smolensku armia rosyjska miala manewry nocne Rano po cwiczeniach saldaty rozpalily ogniska aby sie ogrzac i zagotowac wody na herbate w pewnym momencie przylecial ruski gineral i mowi Jop waszu mat gasic ogniska bo zaraz prezydent polski bedzie lecial samolotem wiec wszyscy saldaty chlust ta wode na ogien i w ten sposob powstal wielki oblok mgly w ktorym to roztrzaskal sie samolot i tak to hydro zagadka zagadka zostala rozwiazana

Komentarz został ukrytyrozwiń
slawek ślimak
 • slawek ślimak
 • 25.01.2011 14:32

jeśli nie chcecie mi wydrukować moich poprzednich uwag , to postaram się je napisać powtórnie : do przemyśleń n.t. katastrofy smolenskiej -dlaczego nie ma śladu po 96-ciu fotelach lotniczych i gdzie się podziało całe pozostałe wyposażenie samolotu t.zw. rządowego ?????? dlaczego po katastrofie najlrpiej zachował się końcowy fragment samolotu , natomiast część środkowa i przedni rozsypała się w drobny maczek.......a po co do remontu w samarze była zatrudniona firma znajomego obecnego prezydeta R.P., która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju materiałówwybuchowych ???? i po co my wszyscy jako podatnicy , za to płaciliśmy ??????

Komentarz został ukrytyrozwiń
slawek ślimak
 • slawek ślimak
 • 25.01.2011 14:08

dlaczego mój poprzedni komentarz został ukryty ?????? czy dlatego ,że poruszał w/g mnie tak istotne zagadnienia z katastrofy smoleńskiej????? [w ferworze radości , że udało mi się dorwać portal , gdzie można cosik napisać , napisałem swoje imię w postaci jednej litery ].................proszę o wydrukowanie moich uwag z poprzedniego mego pisma !!!!!s.ś.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Andrzej Mazurkiewicz
"Jeśli pół Polski pomyślało o zamachu, to może to oznaczać, że około 50 procent społeczeństwa jest chora na głowę."

Pozostałym 50 procent brak instynktu obronnego i logicznego myślenia. Oznacza to że osoby te są bezwolne i pójdą na rzeż jak potulne baranki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 25.01.2011 09:56

Panie Mazurkiewicz, nic doda, nic ująć :)

wy- Naród to przechrzta jakaś... o orientacje mi chodzi politycząa, stąd tak zjadliwe ataki....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autobus prowadzonego przez doświadczonego kierowcy wpadł na przydrożne drzewo. Wszyscy pasażerowie zabici. W krwi zabitego kierowcy znaleziono 0,6 promila alkoholu. Winę za wypadek - jak stwierdzono - ponosi Adolf Hitler, bo on kazał w roku 1939, zasadzić tam to drzewo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zenek
 • zenek
 • 24.01.2011 23:16

słyszałem, że ten pan, po udzieleniu wywiadu w GW, "rozpłynął "się . tak jak wielu rozmówców GW. niby był a jakby go nie było. sprawdzałeś?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co pan/pani/państwo myNaród na słowo Koronczika? (link Luka w wiedzy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 24.01.2011 22:48

mazurkiewicza przeczytałem do końca. wiem, że rosjanie(jak jeden mąż) murem stoją za swoim raportem. zastanawiam się, czy mazurkiewicz to andrzej, czy anrjej andrjejeicz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.