Facebook Google+ Twitter

Pasażerowie wind w budynku 1 World Trade Center zobaczą wspaniałą animację pokazującą historię Manhattanu (wideo)

Podróż windą nie musi być nudna. W maju pasażerowie pięciu wind w budynku 1 World Trade Center będą mogli oglądać 47-sekundową animację poklatkową, która pokaże Manhattan na przestrzeni 500 lat.

 / Fot. zrzut ekranu/YouTubeW pięciu windach wożących pasażerów do obserwatorium na szczycie budynku 1 World Trade Center będzie można zobaczyć animację przedstawiającą 500 lat Manhattanu - podaje NYT.

Od początku podróży do wjazdu na 102 piętro minie dokładnie 47 sekund. W tym czasie na trzech ścianach windy wyświetlana będzie animacja poklatkowa prezentująca rozwój Nowego Jorku.

Wjeżdżając na kolejne piętra widzowie będą oglądać Manhattan z coraz wyższej perspektywy. By lepiej umiejscowić zmiany w czasie zobaczą też licznik mijających lat. Oczywiście w latach 1973 - 2001 widoczna będzie jedna z wież World Trade Center. Podróż kończy się sekwencją pokazującą budowę 1 World Trade Center.

W każdej kabinie znajdować się będzie 9 ekranów o przekątnej 75 cali. Zamontowane zostaną tak, by pasażerowie mieli wrażenie, że na monitorach oglądają panoramę widoczną w przeszklonej windzie.

Czytaj także: Gdzie się podziewa potwór z Loch Ness? Nessie od lat przyciąga turystów. Dziś stał się bohaterem Google Doodle


1 World Trade Center ma 541 metrów wysokości. To jeden z czterech budynków powstających w miejscu wież WTC, które zawaliły się w wyniku zamachu z 11 września 2001 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.