Facebook Google+ Twitter

Pasjans na dwóch w Rudzie Śląskiej

W piątek, w Rudzie Śląskiej odbył się koncert Grzegorza Turnaua i Andrzeja Sikorowskiego. Koncert został zatytułowany „Pasjans na dwóch”. Dwaj artyści zaczarowali rudzką publiczność.

Koncert trwał ponad półtorej godziny. Krakowscy artyści zachwycili publiczność otwartością, jaką prezentowali. Po każdej piosence odbyła się rozmowa artystów wprowadząca kolejną piosenkę. Publiczność bardzo żywo reagowała na wszystkie słowa muzyków.

Koncert można podzielić na kilka części. Wspólny występ artystów, podczas któregokoncert / Fot. Magdalena Foltys
Turnau grał na fortepianie, a Sikorowski na gitarze. Solowe popisy rozpoczął Andrzej Sikorowski, który zaśpiewał m.in. "Lecz póki co żyjemy" oraz "Żal za Piotra S". Ta ostatnia piosenka jest o Piotrze Skrzyneckim. Ten artysta był konferansjerem kabaretu Piwnicy pod Baranami. Jego charyzma ściągała do tego miejsca tłumy.koncert / Fot. Magdalena Foltys

Grzegorz Turnau w swoim solowym występie zaśpiewał i zagrał dobrze znane mam utwory m.in. "Między ciszą, a ciszą". Nie zaśpiewał natomiast „Brackiej”, która jest jedną z głównych jego piosenek.koncert / Fot. Magdalena Foltys
Turnau akompaniował sobie także na akordeonie.

Obraz dwóch artystów na scenie dopełniło fantastyczne oświetlenie, co nadawało ich występowi specyficzny klimat. koncert / Fot. Magdalena foltys Po koncercie można było zdobyć autografy, zrobić sobie zdjęcia z artystami, a także zakupić płytę.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.