Facebook Google+ Twitter

Pasje i marzenia pewnej nastolatki z Czech

Czym interesuje się dzisiejsza młodzież? Jakie ma pasje, czym się interesuje?Zadałam kilka pytań młodej nastolatce z Czech. Mariola mieszka w miejscowości Karviná.

Rynek w Karwinie / Fot. Ondřej Žváček/http://pl.wikipedia.org/wiki/KarwinaMariola mieszka w Czechach na Zaolziu, gdzie się urodziła. Uczęszcza tam do polskiej szkoły podstawowej, ale również biegle posługuje się językiem czeskim.

Bardzo lubi ballady o miłości, w tym jest zdecydowaną fanką zespołu Volver, Josha Grobana czy Melanie Fiony. Jest miłą i sympatyczną osobą w wieku 16 lat. Zastanawiam się czy marzenia, które zanotowałam w rozmowie z Mariką, kiedyś zrealizuje.

Jakich lubisz jeszcze muzyków, prócz tych których wymieniłam? Dlaczego
właśnie oni?

Narine to wspaniała wokalistka, która śpiewa fajne angielskie piosenki z szybką nutką, dlatego należy do grona moich ulubionych muzycznych gwiazd.
Edyta "Edi" Strzycka. Lubię ją za fajny głos i wspaniałe teksty. Volver lubię za muzykę, ale także za wspaniały kontakt z fanami. I oczywiście moją krajankę: Halinę Mlynkovą.

Co jest twoją pasją?
Moją pasją od dawna, a właściwie od początku jest dziennikarstwo. Nawet nie wiem, skąd się to u mnie wzięło, ale przypuszczam, że dlatego, iż kiedy byłam jeszcze mała oglądałam bardzo często telewizję, a jak wiadomo media wywierają ogromny nacisk na społeczeństwo.

Bardzo lubię programy informacyjne, a w przyszłości chciałabym być redaktorem właśnie takim programie.

Póki co swoją pasję "wykorzystuję" podczas pisania felietonów "do szuflady", ale mam nadzieję, że w przyszłości będzie mi dane swoje ogromne zainteresowanie rozwijać.

Co ci daje pisanie felietonów? Możesz powiedzieć coś bliżej na ten temat?
Moja pasja daje mi pewność siebie, ponieważ nie boję się wyrazić tego,co myślę. Daje mi ogromny zasób słów oraz to, co dawać powinna, czyli radość i zadowolenie z tego,co mnie interesuje.

Co chciałabyś przekazać czytelnikom W24?
Wszystkim czytelnikom serwisu W24 chciałabym przekazać, aby nigdy nie rezygnowali z marzeń i postanowień oraz zawsze walczyli o swoje pasje. Wszystkich czytelników serdecznie pozdrawiam.

Dziękuję za miłą rozmowę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pamiętam :-) Dziękuję! Od tego wszystko się zaczęło!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bohaterce wywiadu życzę rozwoju pasji. Bardzo pozytywny wywiad :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Diablica
  • Diablica
  • 17.09.2011 22:33

Marioli życzę powodzenia w spełnianiu marzeń, a Beacie gratuluję fajnego wywiadu:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.