Facebook Google+ Twitter

Pasjonaci SQL Server spotkają się na konferencji SQLDay Lite 2014

W dniach 14-15 listopada w Hotelu Focus w Lublinie odbędzie się konferencja SQLDay Lite 2014 przeznaczona dla programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania oraz specjalistów Business Intelligence.

 / Fot. PLSSUG W gronie prelegentów znajdą się najlepsi eksperci z dziedziny technologii SQL Server oraz baz danych m.in. Łukasz Grala, Maciej Pilecki czy Damian Widera. Na 200 uczestników czekać będą 3 sesje o charakterze warsztatów oraz 6 sesji tematycznych.

SQLDay to największa w Polsce konferencja poświęcona tematom związanym z SQL Server organizowana przez Polską Grupę Użytkowników SQL Server (PLSSUG) . Konferencja posiada długą historię, do tej pory odbyło się już siedem edycji tego wydarzenia organizowanego nieprzerwanie od 2009 roku. Ostatnia konferencja odbyła się w dniach 28-30 kwietnia na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, i przyciągnęła ponad 300 pasjonatów technologii baz danych. Uczestnicy mieli do dyspozycji 3 ścieżki tematycznie oraz ponad 30 sesji technicznych. SQLDay zebrał wiele pozytywnych opinii zarówno uczestników wydarzenia, jak i najlepszych specjalistów ze środowiska SQL Server. Po sukcesie pod względem merytorycznym oraz organizacyjnym, PLSSUG postanowiła powtórnie zaprosić fanów technologii baz danych, tym razem przygotowując konferencję SQLDay Lite 2014 w Lublinie.
„Recepta na sukces organizowanej przez nas konferencji SQLDay jest prosta - najlepszej klasy prelegenci, precyzyjnie wybrane tematy oraz sprawna organizacja. Podobnie jak w przypadku kwietniowej konferencji SQLDay, teraz również zamierzamy postawić zarówno na wysoki poziom merytoryczny warsztatów i wystąpień, jak i aktywności budujące atmosferę imprezy społecznościowej. Podczas trwania konferencji dostępna będzie strefa ekspertów, którzy będą starali się odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytania oraz podzielić się z zainteresowanymi swoim doświadczeniem zawodowym. Nasi specjaliści dogłębnie przestawią takie kwestie jak wizualizacja danych, poszerzanie możliwości przy pomocy SQL CLR oraz optymalizacja.” – - powiedział Grzegorz Stolecki - Prezes Stowarzyszenia PLSSUG, będącego organizatorem SQLDay Lite 2014
Konferencja SQLDay Lite 2014 wyróżnia się starannie dobranym zestawem prelegentów, którzy posiadają zarówno szeroką wiedzę teoretyczną jak i niezwykle bogate doświadczenie. Swoją wiedzą podzielą się m.in. Marek Adamczuk, Łukasz Grala, Maciej Pilecki, Paweł Potasiński, Grzegorz Stolecki, Marcin Szeliga oraz Damian Widera. Każda z prelekcji potrwa ok. godziny, a prezentowane tematy będą zawarte w jednym z obszarów: DBA, DEV lub DW/BI. Oprócz kilkugodzinnych wykładów zorganizowane zostaną również sesje warsztatowe, skupiające się na praktycznym rozwiązywaniu problemów z bazami danych. Warsztaty prowadzone będą po polsku w formie seminarium.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej: Konferencji SQLDay Lite 2014

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.