Facebook Google+ Twitter

Pasjonat narciarstwa zatrzymany

Policjanci z Karpacza zatrzymali na gorącym uczynku 27-letniego mężczyznę, który dopuścił się oszustwa oraz przywłaszczył mienie.

Sprzęt oszusta. / Fot. KMP Jelenia Góra10 lutego 2010 roku policjanci z Karpacza zatrzymali na gorącym uczynku 27-letniego mieszkańca powiatu dzierżoniowskiego. Mężczyzna ten wypożyczał sprzęt narciarski na podstawie nielegalnie posiadanych dokumentów: dowodu osobistego i prawa jazdy, które zostały utracone przez inną osobę. Wstępnie straty wyłudzeń zostały ocenione na kwotę ok. 5 tys. zł.

W aucie oszusta znaleziono 8 par nart, butów oraz kijków narciarskich. Policjanci prowadzą obecnie dochodzenie i sprawdzają czy do takich samych zdarzeń nie dochodziło na terenie Karpacza, Szklarskiej Poręby i Harrachowa.

Zatrzymany 27-latek jest doskonale znany policji. Był już wcześniej wielokrotnie karany m.in. za groźby, kradzieże i pobicia.

Za oszustwo i przywłaszczenie mienia grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ze względu na małą szkodliwość społeczną, sprawa zostanie umorzona tak, aby było znowu kogo łapać. Przecież nasze podatki muszą jakoś zostać skonsumowane, no nie?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.