Facebook Google+ Twitter

Pasjonat narciarstwa zatrzymany

Policjanci z Karpacza zatrzymali na gorącym uczynku 27-letniego mężczyznę, który dopuścił się oszustwa oraz przywłaszczył mienie.

Sprzęt oszusta. / Fot. KMP Jelenia Góra10 lutego 2010 roku policjanci z Karpacza zatrzymali na gorącym uczynku 27-letniego mieszkańca powiatu dzierżoniowskiego. Mężczyzna ten wypożyczał sprzęt narciarski na podstawie nielegalnie posiadanych dokumentów: dowodu osobistego i prawa jazdy, które zostały utracone przez inną osobę. Wstępnie straty wyłudzeń zostały ocenione na kwotę ok. 5 tys. zł.

W aucie oszusta znaleziono 8 par nart, butów oraz kijków narciarskich. Policjanci prowadzą obecnie dochodzenie i sprawdzają czy do takich samych zdarzeń nie dochodziło na terenie Karpacza, Szklarskiej Poręby i Harrachowa.

Zatrzymany 27-latek jest doskonale znany policji. Był już wcześniej wielokrotnie karany m.in. za groźby, kradzieże i pobicia.

Za oszustwo i przywłaszczenie mienia grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ze względu na małą szkodliwość społeczną, sprawa zostanie umorzona tak, aby było znowu kogo łapać. Przecież nasze podatki muszą jakoś zostać skonsumowane, no nie?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.