Facebook Google+ Twitter

Pasjonauci polecają. Śląskie. Pozytywna energia

11 maja w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach, zorganizowana została konferencja prasowa rozpoczynająca drugą, ogólnopolską kampanię promującą atrakcje województwa śląskiego.

Pasjonauci / Fot. Wiesław Urbańczyk11 maja w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach, zorganizowana została konferencja prasowa rozpoczynająca drugą, ogólnopolską kampanię promującą atrakcje województwa śląskiego. W konferencji uczestniczyli Pasjonauci - nieprzeciętni mieszkańcy regionu, którzy zapraszają do niego wszystkich Polaków. Od dzisiaj rozpoczął się spis powszechny pasjonautów. Takie osoby należy zgłaszać lub mogą uczynić to same na stronie www.pasjonauci.pl i Fan Page na Facebooku: Śląskie. Pozytywna energia.

Pasjonauci / Fot. Wiesław UrbańczykWśród pasjonautów znalezli się:
-Renata Bielesz - rzeżbi, wykonuje niepowtarzalne koronki,prowadzi najlepsze w wojewodztwie gospodarstwo agroturystyczne.
-Helena Broda -zdobywa trofea w skacie,zajmuje się fotografią wschodzącego słońca. -Przemysław Błaszczyk - jego miłość do kuchni płynie z pasji. Wymyślił cykl spotkań - czwartkowe obiady, gdzie jego znajomi podróżują smakiem przez różne regiony świata.

Pasjonauci / Fot. Wiesław UrbańczykIreneusz Kocon powiada, że to co najciekawsze, kryje się głęboko pod ziemią, zapraszając do kopalni Guido do Zabrza, Adam van der Coghen jest szefem jurajskich ratowników, pasjonuje go ratownictwo i przewodnictwo po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Bogdan Wołkowski z Jaworzna od dziesięciu lat króluje wśród najlepszych bilardzistów świata. Kolektyw Haja-projektuje ciuchy, meble i obiekty wzornicze. Silesia Miners- to śląski futbol amerykański z Katowic, to mistrzowie Polski. 50 zawodników trenuje pod okiem Jeffa Shiffmana - byłego zawodnika amerykańskiej ligi.

Tekst i foto: Krystyna i Wiesław Urbańczykowie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.