Facebook Google+ Twitter

Passent: Na Żoliborzu jest wiele osób, które potrzebują pomocy lekarskiej

Daniel Passent podziękował Kubie Wojewódzkiemu za jego artykuł, który ukazał się przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi. Juror X-Factor pisał w nim, że każdy, kto chce głosować na PiS, powinien udać się do farmaceuty.

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojej żarliwej krytyki Prawa i Sprawiedliwości. Można powiedzieć, że ten element jest stałym punktem jego programów.

Doskonale rozumie to Daniel Passent, który już na samym początku spotkania z Wojewódzkim, zaatakował Jarosława Kaczyńskiego: "Na Żoliborzu jest wielu mieszkańców, którzy potrzebują pomocy lekarskiej" - powiedział Passent w kontekście Jarosława Kaczyńskiego.

Zapytany przez gospodarza, czy by kupił samochód od Jarosława Kaczyńskiego, Passent odpowiedział, że nie, bo nie interesują go wozy pancerne.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

ptaszynski
  • ptaszynski
  • 12.04.2012 11:56

brawo passent !ci z PIS chodzą jak błędne owce...

Komentarz został ukrytyrozwiń
p
  • p
  • 12.04.2012 11:54

tak.. sto razy tak . leki na uspokojenie czy ukojenie nerwów dla pisiaków są konieczne ... bo są totalnie rozkojarzeni i dzicy ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ryj
  • ryj
  • 12.04.2012 10:07

Passent na miare Wojewodzkiego heh

Komentarz został ukrytyrozwiń
bob
  • bob
  • 12.04.2012 10:05

brawo Passent pełna racja,a przy okazji sprawdza się stare powiedzenie: uderz w stół a pisiaki się odezwą

Komentarz został ukrytyrozwiń
Internauta.
  • Internauta.
  • 11.04.2012 23:18

Pasent musisz się koniecznie zgłosić, nim będzie za póżnooo!!!
najlepiej od razu na Oddział w Pruszkowie Wsch.(Tworki)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jerzy Warszawski
  • Jerzy Warszawski
  • 11.04.2012 22:50

Za komuny p.Passent byl odpowiednikiem Goebbelsa! No juz wiecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
es
  • es
  • 11.04.2012 21:56

Kubie już nie staje-wiem to od pewnej laski.Samochodzik ,bayer i wielkie GW.Takie brutalne jest życie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mefisto
  • mefisto
  • 11.04.2012 21:38

Żydku celebrytku nie zadawaj się z kapusiami, bo kto z kim przestaje takim się staje. Zachowujesz się jak naćpana chołota filozofa Palikota. Jedna z twoich zawiedzinych pitek celebrytek mówiła mi, że ze względu na Twojego mini ptaszka tylko na ekranie jesteś taki wiraszka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
  • max
  • 11.04.2012 18:30

Daniel Passent - zarejestrowany jako TW. Autorytet ..... cholera!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tak myślę tylko sobie
  • Tak myślę tylko sobie
  • 11.04.2012 18:11

Ja myślę,że Ci dwaj panowie DP I KW potrzebują pomocy psychiatry w miejscu zamkniętym