Facebook Google+ Twitter

Passent: Palikot zachowuje się nieprzyzwoicie

Publicysta "Polityki" Daniel Passent skrytykował Janusza Palikota za jego ataki na Leszka Millera w sprawie domniemanej zgody na więzienia CIA w Polsce.

"Palikot wykorzystuje sprawę z zakresu bezpieczeństwa narodowego, terroryzmu, sojuszu z USA, do swoich ambicji politycznych, żeby umocnić swoją pozycję na lewicy. Nie powinien tego robić - to nieprzyzwoite" - napisał Passent na swoim blogu.

Publicysta zasugerował, że to jest na razie tylko przeciek medialny, i wyciąganie na tej podstawie daleko idących wniosków jest niepoważne. Tym bardziej, że sam Palikot niedawno miał problemy z prokuraturą - wtedy twierdził, że jest sterowana przez Tuska, teraz, że warto jej wierzyć. Znany publicysta przypomina Palikotowi, który kreuje się na jednego z największych pogromców IV RP, że żaden prokuratorski zarzut nie przesądza o winie.

Passent pisze jeszcze, że gdyby Palikot był w tamtych czasach na miejscu Millera, prawdopodobnie podjąłby identyczną decyzję.

Znajdź nas na Google+







Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

@ Robert Ramark

No to mamy jasność.
A wracając do artykułu, który Pan skomentował podejrzeniem Passenta o byciem TW.
Abstrahując od moich sympatii oraz wiedzy o agenturze uważam, że Daniel Passent słusznie zarzucił Januszowi Palikotowi nieprzyzwoitość.
A Miller mógł śpiewać o amurach...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@p.Gębka- proszę nie trywializować sprawy. Każdy ma prawo pisać i mówić jak chce ja tylko określiłem wyrażnie kontekst. Nie ma ludzi ''bez winy''

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Robert Ramark

Idąc Pana tokiem rozumowania oceniać (rzucać kamieniem) mogą tylko "ci bez winy" - czyli nikt.
A Miller moim zdaniem mógł śpiewać o wściekłych rybach. Amury runą...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ p.Gębka- chodziło mi tylko o fakt użycia przez p.Passenta zwrotu '' Nie powinien tego robić to nieprzyzwoite''. Chodzi więc o etykę a nie o to czy pp.Palikot czy Passent są uznanymi politykami czy dziennikarzami. To wydało mi się podobnie zabawne jak śpiewanie ''Murów'' przez b. członka KC PZPR p.Millera.

Komentarz został ukrytyrozwiń
vidalsasson
  • vidalsasson
  • 29.03.2012 11:34

@ Remak wczoraj 15:14 Udzieliłeś informacji jak kapuś. Oplułeś człowieka którego stara skarpetka jest więcej warta jak Ty. Passent miał odwagę i charakter by głośno mówić co myśli i jak ocenia rzeczywistość. Do dziś ceni Go młode pokolenie dziennikarzy. Władze kiedyś też Go rozliczały, a inni ochrzcili Go mianem "skowronek demokracji", zawierając w tym trochę złośliwości. Jednak człowiek przetrwał i jego niegdysiejszy wielki krytyk, A. Michnik przyznaje że tak to widział i dziś panowie pozostają w dobrych stosunkach. A Ty, pierdolisz tak jak kiedyś Tobie podobni i tym zawdzięczam "odsiadkę" polityczną. Pozwól że powiem Ci chu/ju złamany ! Masz stare nawyki podpierdalania ludzi. I kur/wa szczekaj a karawana idzie dalej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poseł Palikot to człowiek który po trupach pcha się do władzy jemu nie przeszkadza czy to jest prawda czy nie ale wedłóg niego tak było.Zapomniał jak niedawno tłumaczył się przed prokuratorem icz było mu przyjemnie jak ktoś go oskarża bez powodu tak jak to on czyni obecnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Robert Ramark

Pasenta zwerbowano 50 lat temu, lecz nie ma to wpłwu na głupoty wygadywane przez Palikota obecnie, a odnoszące się do sytuacji sprzed 10 lat...

Komentarz został ukrytyrozwiń

'' Daniel" " John'' TW kontakt poufny 1961 i 1964 rok ciekawe kogo to IPN pod tymi pseudonimami współpracownika SB odnalazł? Czyżby..?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ellemelle
  • ellemelle
  • 28.03.2012 15:14

czy kolega zechciałby zadbać o elementarna higienę nw w24 i zaprzestać pisania o tym politycznym gniocie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.