Facebook Google+ Twitter

Paszport w Twierdzy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-06-06 14:04

Ponownie staraniem Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek modlińska twierdza bierze udział w programie: Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego.

Ledóchowskiego 164 w Nowym Dworze Mazowieckim - siedziba LOT Trzech Rzek i Muzeum / Fot. źródło: LOT Trzech RzekPaszport Turystyczny to inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego. Jej celem jest promocja atrakcji turystycznych i kulturalnych regionu. Turysta, wyposażony w specjalny dokument, podróżując po Mazowszu będzie mógł w wyznaczonych miejscach zdobyć pieczątki i punkty, a na końcu zamienić je na nagrody.

Jednym z miejsc, w których można odebrać paszport i zdobyć pieczątkę jest ul. Ledóchowskiego 164 w Nowym Dworze Mazowieckim, czyli siedziba Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek i Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin. Akcja trwa od 5 czerwca do końca października. Paszporty w Nowym Dworze Mazowieckim dostępne są już dziś.

Twierdza Modlin niewątpliwie jest jednym z najważniejszych miejsc na turystycznej mapie Mazowsza. Miejmy nadzieję, że dzięki udziałowi w tym programie odwiedzi ją jeszcze więcej osób.

Więcej informacji na stronie internetowej mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego.
Martyna Kordulewska, tekst zamieszczony pierwotnie na: nowodworski24
Profil autora na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.