Facebook Google+ Twitter

Pati Yang i Poise Rite w Katowicach 8 grudnia

Mikołajki już za nami, ale dobry prezent wciąż można sobie na tę okazję zafundować - Pati Yang razem z Poise Rite wystąpią w katowickim Mega Clubie już w ten czwartek.

 / Fot. PatiTrasa "Wires and Sparks" nazwana tak została od tytułu nowej płyty artystki, która zbiera bardzo pochlebne recenzje w prasie. Pati ma już na swoim koncie całkiem imponujący dorobek czterech udanych krążków autorskich, poza tym została zaproszona do współpracy z takimi tuzami jak Brian Eno czy David Holmes. Co więcej, choć dla mnie nie jest to najbardziej elektryzująca wiadomość, jej nowa płyta wyszła spod mistrzowskiej obróbki Joe Crossa, który pracował nad brzmieniem Hurts (jak powszechnie wiadomo, zespół otoczony kultem nad Wisłą).

Będzie to jej szósty koncert na trasie - jednocześnie zamknie on serię promującą świeży album. Warto rozważyć tę propozycję, tym bardziej, że przed nią na tej samej scenie pojawią się mocni w alternatywnym nurcie panowie z Poise Rite. Podwójnie interesująca propozycja na grudniowy wieczór.

Niech przedsmakiem będzie teledysk z "Wires and Sparks"
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

MW
  • MW
  • 11.12.2011 01:41

Ehhh, Mega Club troszkę dał ciała od strony technicznej ale koncert był wspaniały. Pati wystąpiła wprost fenomenalnie. Szkoda że tak nieczęsto jest okazja na spotkanie z Pati na żywo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.