Facebook Google+ Twitter

Pati Yang rusza w trasę koncertową po Polsce!

Wokalistka wyruszy niebawem w trasę, na której zaprezentuje na żywo materiał pochodzący z czwartej płyty - "Wires and Sparks".

 / Fot. Plakat promujący trasęTrasa koncertowa rozpocznie się 28 października w Łodzi, gdzie artystka da jeden z pierwszych koncertów promujących czwarty studyjny krążek. Nie będzie to jednak debiut tego materiału na scenie. Pati po raz pierwszy przedstawiła utwory "'Wires and Sparks'' na żywo, już parę miesięcy temu w warszawskim klubie "Ósmy Dzień Tygodnia".

Krążek został przyjęty pozytywnie, zarówno przez fanów, jak i krytyków, którzy ''Wires and Spaks'' określili "wyjściem z mroku" i wielkim krokiem do przodu w karierze artystki. Z początkiem trasy, zbiegła się też niedawna reedycja pierwszego albumu gwiazdy pt. "Jaszczurka", który światło dzienne ujrzał w 1998 roku i od kilku tygodni ponownie dostępny jest na półkach sklepów muzycznych.

Trasie "Wires and Sparks Tour" towarzyszyć będzie rzeszowsko - angielski band - The Poise Rite, który zaprezentuje swoje nowe utwory.

A tymczasem poniżej, fani artystki mogą zapoznać się z datami koncertów w naszym kraju:

28 października - Łódź - Dekompresja
29 października - Toruń - Lizard King
30 października - Sopot – Versalka
6 grudnia - Kraków - Żaczek
7 grudnia - Wrocław - Alibi
8 grudnia - Katowice - Mega Club

Więcej informacji o biletach na Ticketpro.plDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.