Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Atrakcyjna propozycja dla przedsiębiorczych kobiet

„Bądź sobie szefem - program wspierania przedsiębiorczości kobiet” organizowany przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego będzie tematem dzisiejszego programu "O co chodzi".

 / Fot. patio Fundusze unijne płyną do nas wartkim nurtem. Ważne, by umieć je wykorzystać. Warto mieć na ich wykorzystanie dobry pomysł. Taki pomysł ma Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, która postanowiła wesprzeć przedsiębiorcze kobiety. Rusza program "Bądź sobie szefem", który ma na celu aktywizację kobiet, mających pomysł na siebie i swoją firmę. Jeżeli zdecydują się na udział w projekcie, po czasie przygotowań i szkoleń, otrzymają niebagatelną pomoc - nawet 40 tys. złotych na założenie własnej działalności, roczną pensję oraz doradztwo biznesowe.

Czy taki projekt ma szansę powodzenia? Czy znajdą się chętne do udziału w projekcie? Z materiału reporterskiego dowiemy się, czy rzeczywiście kobiety chciałyby być same sobie szefami. Dzisiaj punktualnie o 18.30, w studio Patio TV, o pomocy przedsiębiorczym kobietom porozmawiamy z Błażejem Moderem z Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Przegląd najnowszych doniesień serwisu wiadomosci24.pl wykona dla Was Asia Łuczak.

Jeżeli nie obejrzysz dzisiejszego programu na żywo – zapraszamy przed telewizor dziś o 23.30 lub jutro o 10. "O co chodzi?" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 ze studia ogólnopolskiej telewizji młodych ludzi - Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.