Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Być przedsiębiorczą kobietą

Cykl Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych odbywa się w dziesięciu miastach Polski. O tym mówiliśmy dziś w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Telewizja Patio TVŁódź była dziewiątym przystankiem dla organizatorów Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych. Dziś w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Instytutu Europejskiego kobiety biznesu dyskutowały między innymi o stereotypach w rekrutacji czy portrecie kobiety przedsiębiorczej.

Jak to naprawdę wygląda? Czy kobieta może osiągnąć spektakularny sukces w biznesie? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o 18.30 zadał je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu była Agnieszka Maruda, właścicielka firmy "Vision Consulting Group".

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawiły się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadziła Joanna Łuczak.

Wczoraj Jola mówiła m.in. o oszuście wyłudzającym pieniądze za rzekome porno zdjęcia. Poza tym w przeglądzie pojawiła się informacja o walce między PiS i PO na portale. Po Porażceroku.pl pojawiła się Porażkaroku.com czyli internetowa odpowiedź zwolenników Platformy Obywatelskiej. Dobry żart czy głupota? Oceńcie sami.

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 lub jutro o 10.00. "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.