Facebook Google+ Twitter

Patio TV: "Człowiek w zagrożeniu" znów w Łodzi

W Łodzi już po raz osiemnasty odbywa się Ogólnopolski Festiwal Mediów „Człowiek w Zagrożeniu”. O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Telewizja Patio TV Jak piszą organizatorzy na swojej stronie internetowej, impreza jest konkursowym przeglądem krajowej twórczości dokumentalnej zorientowanej społecznie, rejestrującej patologie, nietolerancję czy problemy wynikające z transformacji ustrojowej.

Poza nagrodą główną - statuetką Białej Kobry - organizatorzy przyznają kilka innych wyróżnień. Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o godz. 18.30 zada je Marta Byczkowska. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Mieczysław Kuźmicki, dyrektor Ogólnopolskiego Festiwalu Mediów "Człowiek w zagrożeniu".

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie mogli zobaczyć felieton. Reporter Patio TV przygotował materiał o festiwalu.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawiły się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Joasia Łuczak.

Wczoraj Kuba Karykowski wspominał o tekście Anny Smolińskiej dotyczącym filmu "Gomorra". Został on nakręcony na podstawie słynnej książki Roberto Saviano o tym samym tytule. Poza tym czy wiecie, że wagary odchodzą do lamusa? Jeśli nie to przeczytajcie tekst Łukasza Cygana, o którym też mówił wczoraj Kuba.

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 lub w poniedziałek o 10.00. "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o godz. 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.