Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Karnawał w roli głównej

O Międzynarodowym Festiwalu Zwyczajów i Tradycji Karnawałowych - Carnavalia 2009, porozmawiamy już dzisiaj, w programie "O co chodzi", punktualnie o 18.30.

 / Fot. Patio TV Ostatnie dni karnawału przed nami. Czy w codziennym biegu nie zapomnieliśmy jednak o, swojego rodzaju, obowiązku szalonej zabawy? Wystąpiłaś w olśniewającej kreacji na balu maskowym? Popisałeś się na parkiecie świeżo zdobytymi umiejętnościami latynoamerykańskiego tancerza? Jeżeli nie, czas nadrobić zaległości. Pojawia się ku temu niepowtarzalna okazja. W Łodzi jutro rusza Międzynarodowy Festiwal Zwyczajów i Tradycji Karnawałowych - Carnavalia 2009. Festiwal rozpocznie się Tłustą Nocą... Potem nastąpi Paradny Piątek. Przebrana Sobota i Taneczna Niedziela. Przez te cztery dni czekają na nas absolutnie wszystkie karnawałowe atrakcje - warsztaty taneczne, bale przebierańców, warsztaty dekupażowania masek weneckich (dla zainteresowanych - decoupage - specjalna technika dekoratorska...), koncerty, wystawy, a nawet - występ Ślicznotek z Brazylii. W międzynarodowy, wielokulturowym towarzystwie mamy więc okazję spędzić ostatnie beztroskie chwile karnawałowej zabawy.

Gośćmi programu "O co chodzi" będą: Małgorzata Wilczyńska, dyrektor Festiwalu Carnavalia 2009
oraz Joanna Dominiak, instruktorka warsztatów dekupażowania masek weneckich. Wspólnie poszukiwać będziemy odpowiedzi na pytanie: o co chodzi z tym Karnawałem?

W przerwie rozmowy zaprezentujemy Wam najnowsze doniesienia serwisu wiadomosci24.pl

Jeżeli nie obejrzysz dzisiejszego programu na żywo – zapraszamy Cię przed telewizor dziś o 23.30 lub jutro o 10. "O co chodzi?" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 ze studia ogólnopolskiej telewizji młodych ludzi - Patio TV.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.