Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Łodzianin najlepszym aktorem w Polsce

Łodzianin Ireneusz Czop został uznany przez miesięcznik "Teatr" najlepszym aktorem teatralnym w Polsce. O tym mówiliśmy wczoraj w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Telewizja Patio TVTeatr im. Stefana Jaracza w Łodzi słynie nie tylko ze wspaniałych przedstawień, ale także z doborowych aktorów jak Sambor Czarnota, Bronisław Wrocławski czy Kamil Maćkowiak. Kolejny z tej plejady - Ireneusz Czop - został właśnie uznany przez prestiżowy miesięcznik "Teatr" najlepszym aktorem teatralnym w Polsce.

Jak wygląda obecnie zawód aktora? Czy Polacy chodzą chętniej do teatru? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi?... Po raz kolejny wczoraj o 18.30 zadała je dobrze Wam znana z przeglądu newsów Marta Byczkowska. Gościem kolejnego wydania programu "O co chodzi? - komentarz dnia" był Ireneusz Czop.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie mogli zobaczyć także sondę uliczną. Reporter programu "O co chodzi?" pytał łodzian jak często chodzą do teatru.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawiły się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Wczorajszy przegląd poprowadziła Jolanta Kolano.

***
Nie obejrzałeś wczorajszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu w poniedziałek o godzinie 10. "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o godzinie 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.