Facebook Google+ Twitter

Patio TV: "óć live music"

Dziś w południe w pubie Łódź Kaliska odbyła się konferencja prasowa promująca nowe przedsięwzięcie realizowane w ramach promocji Łodzi jako Europejskiej Stolicy Kultury. Szczegóły już dziś w programie „O co chodzi”.

 / Fot. LogoObecni na konferencji Jacek Bieleński, Marek Cieślak - prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Paweł Gumola z zespołu Moskwa i Robert Tuta z NOT przedstawili nowy pomysł pubu Łódź Kaliska, Art Strefy i Radia Łódź.

„óć live mucis” to projekt muzyczny, do udziału w którym zaproszono łódzkie kapele, które, zdaniem Bielana, grają świetną muzę, choć czasem „za cicho”. „Nasze miasto to łódź podwodna: jest, a nie widać” - stwierdził Paweł Gumola. Od lutego zatem będzie nas nie tylko widać, ale przede wszystkim słychać.

Serię rejestrowanych koncertów rozpocznie w czwartek zespół Moskwa. Co dalej? Rąbka tajemnicy uchyli już dziś Jacek Bielański, który zagości w programie „O co chodzi”, jak zwykle o godz. 18.30 w Patio TV. Na koncertach w Kaliskiej usłyszymy m.in. Psychocukier, L.Stadt, NOT, Michała Kobojka.

Premiera pierwszej płyty koncertowej odbędzie się podczas Vena Festiwal. Tymczasem zapraszamy do pubu Łódź Kaliska, a dziś na spotkanie z Bielanem w Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.