Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Orkiestra gorących serc znów zagra

Już 11 stycznia 2009 roku, po raz 17. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Telewizja Patio TV Jest 1993 rok. Jerzy Owsiak, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, Bohdan Maruszewski, Piotr Burczyński, Paweł Januszewicz, Walter Chełstowski oraz Beata Bethke zakładają wspólnie fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do tej pory zorganizowano 16 finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas których zebrano łącznie około 350 mln złotych. Skąd bierze się powszechne zainteresowanie tą akcję? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o 18.30 zada je Tomasz Słodki. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Jurek Owsiak, głównodowodzący Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Kuba Karykowski.

Środowy przegląd Agnieszka zaczęła od informacji o kultowej komórce premiera Kaczyńskiego. Nawet w czasie ostrzału w Gruzji nie wypuścił jej z rąk. Poza tym w przeglądzie była mowa o nastolatku, który z nudów terroryzuje mieszkańców Dzierżoniowa oraz o "Legalnej Taksówce". To nie jest tytuł nowej super komedii, tylko hasło najnowszej kampanii przeciwko pseudotaksówkarzom w Warszawie.

Jutro gość specjalny


Przypominamy o jutrzejszym wydaniu programu "O co chodzi? - komentarz dnia". Jolanta Kolano, autorka "Świadomości" w Patio TV, będzie rozmawiała ze Sławomirem Sikorą. Sikora był pierwowzorem Stefana - bohatera filmu fabularnego Krzysztofa Krauzego "Dług".

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 lub jutro o 10.00. "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o godz. 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.