Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Osadzony o "Osadzonym"

Na rynku ukazała się książka Sławomira Sikory i Radosław Gruca "Osadzony". O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Sonda

Czy Sikora powinien zabijać swoich oprawców?

Materiały prasowe / Fot. Telewizja Patio TVSławomir Sikora był uczestnikiem jednej z najgłośniejszych spraw kryminalnych lat 90. Wraz z Arturem Brylińskim dokonał podwójnego morderstwa na swoich oprawcach, którzy wcześniej ich zastraszali. W 1997 został skazany na 25 lat więzienia. Ułaskawiony został osiem lat później przez ówczesnego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

Na podstawie historii Sikory w 1999 r.u Krzysztof Krauze nakręcił film pod tytułem "Dług". Obraz został nagrodzony wieloma wyróżnieniami, m.in. "Złotymi Lwami" dla producenta oraz dla najlepszego filmu na XXIV Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... O 18.30 zada je Jolanta Kolano autorka programu "Świadomości". Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Sławomir Sikora.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Agnieszka Jankowska.

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30. A już jutro o 12.00 program „O co chodzi? – podsumowanie wydarzeń tygodnia”, czyli kilkudziesięciominutowy skrót najciekawszych fragmentów „O co chodzi? - komentarz dnia” z całego tygodnia, przygotowany przez redakcję programu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ten program "O co chodzi" ze Sikorą można zobaczyć tutaj http://pl.sevenload.com/filmy/FLUTUqM-O-co-chodzi-Sawomir-Sikora-cz-1

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.