Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Polska jest kobietą!

"O co chodzi?" tuż po Dniu Kobiet - o kobietach, z kobietą - Krystyną Kwapisiewicz, z Partii Kobiet.

 / Fot. patioDzień Kobiet - dla jednych urocze święto na cześć piękniejszej płci, dla innych - nadgniła spuścizna po pokomunistycznym systemie. Dla Partii Kobiet - odwrócenie uwagi od rzeczywistych problemów Polek. Mijają dwa lata od rozpoczęcia działalności pierwszej kobiecej partii politycznej. Powstała na konkretne społeczne zapotrzebowanie. Partia posiada szereg działaczek i sympatyków, które działalność partii w całej rozciągłości popierają. Nie brakuje wśród nich autorytetów, które popierając kobiecy ruch, wskazują uwagę na realnie istniejące problemy. Czy Partia Kobiet jest podmiotem, który problemy te może rozwiązać? Czy jest to wystarczająca siła biorąc pod uwagę rangę problemów, które należy rozwiązać? W ostatnich wyborach parlamentarnych Partia Kobiet poniosła ewidentną porażkę. Teraz przygotowuje się do wyborów do parlamentu europejskiego.

Kobiety zrzeszone w partii pod sztandarem Manueli Gretkowskiej tworzą znikomą siłę polityczną, a jednocześnie - wielką siłą symboliczną. O co chcą walczyć? Co zmienić? Jakimi metodami? O silnych Polkach, o sytuacji polskich kobiet i o tym, co należałoby w niej zmienić porozmawiam dzisiaj z Krystyną Kwapisiewicz,
przewodniczą Partii Kobiet regionu łódzkiego
, w programie "O co chodzi", o godz. 18.30.

Tradycyjnie, przegląd najświeższych doniesień serwisu Wiadomości24.pl, wykona dla Was Asia Łuczak.

Jeżeli nie obejrzysz dzisiejszego programu na żywo – zapraszamy cię przed telewizor dziś o 23.30 lub jutro o 10. "O co chodzi?" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 ze studia ogólnopolskiej telewizji młodych ludzi - Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.