Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Przez trudy do gwiazd - XII Łódzkie Targi Edukacyjne

11 lutego ruszyła XII edycja Łódzkich Targów Edukacyjnych. Z dyrektorem Międzynarodowych Targów Łódzkich, Pawłem Fendlerem, porozmawiamy w dzisiejszym „O co chodzi”.

 / Fot. LogoTemat wiodący trwającej do 14 lutego edycji targów to maksyma Seneki „Per aspera ad astra”. Trudy, przez które musi przechodzić uczeń w szkole, są nam świetnie znane. Nie łatwiejszy dla młodego człowieka okazuje się sam wybór miejsca, w którym spędzić przyjdzie długie godziny lekcyjne przez najbliższych kilka lat. Olbrzymia oferta edukacyjna może przyprawić o zawrót głowy. Pomocną dłoń do młodzieży i rodziców wyciągają organizatorzy targów. W hali przy ul. Stefanowskiego można odwiedzić stoiska szkół publicznych i niepublicznych, placówek kształcenia pozaszkolnego, szkół językowych, a nawet ośrodków doradztwa personalnego.

Odwiedzający targi tradycyjnie mogą liczyć na cykl imprez towarzyszących. Idea zawarta w myśli Seneki zdaje się być szczególnie bliska sportowcom. Piękno sportu - to motyw przewodni tegorocznej edycji. Jakie niespodzianki w związku z tym czekają na młodych ludzi odwiedzających targi? Zdradzi nam to dyrektor
Międzynarodowych Targów Łódzkich, Paweł Fendler, już dziś o 18.30 w programie „O co chodzi”
. Zapraszamy do Patio TV!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.