Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Rozpoczyna się Europejskie Forum Gospodarcze

Od czwartku do soboty w Łodzi odbywa się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2008. O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Telewizja Patio TV Gospodarce i wiodącym czynnikom wpływającym na sukces gospodarczy przedsiębiorstw będzie poświęcone Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2008. Do udziału w Forum organizatorzy zaprosili przedstawicieli jednostek rządowych i samorządowych, instytucji badawczych, organizacji gospodarczych oraz przedsiębiorców.

Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o 18.30 zadał je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Marcin Nowacki p.o dyrektora departamentu ds. przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawiły się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Marta Byczkowska.

Policjanci uratowali włamywacza? Nieprawdopodobne, ale prawdziwe. O tym mówiła Joasia Łuczak we wczorajszym przeglądzie. Poza tym pojawiła się informacja tym, że uczniowie wsypali nauczycielowi środki psychotropowe do kawy i o protestach ekologów z Greenpeace w Koninie.

W piątek gość specjalny!


Już dziś zapraszamy na piątkowe wydanie programu "O co chodzi? - komentarz dnia". Jolanta Kolano, autorka programu "Świadomości" w Patio TV, będzie rozmawiała o 18.30 ze Sławomirem Sikorą. Sikora był pierwowzorem Stefana - bohatera filmu fabularnego Krzysztofa Krauzego "Dług".

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 lub w poniedziałek o 10.00. "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o godz. 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.