Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Studenci chcą większych zniżek

Studenci z całej Polski zbierają podpisy w sprawie zwiększenia ulgi na przejazdy PKP i PKS. O tym mówiliśmy wczoraj w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Telewizja Patio TVKilkanaście lat temu rząd zniósł ulgę dla studentów na przejazdy PKP i PKS. W rezultacie do tej pory żacy podróżujący tymi środkami lokomocji, za bilet płacą o 37 proc. mniej. Tyle właśnie wynosi dla nich ulga ustawowa. Jednak w przejazdach środkami lokalnego transportu drogowego, bilet kosztuje już o 50 proc. taniej.

Ktoś mógłby powiedzieć, że to zbyt wielka rozrzutność ze strony państwa? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o 18.30 zadał je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu był Grzegorz Dębowski, z zarządu krajowego Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawiły się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadziła Jolanta Kolano

Wczoraj Asia mówiła o dość istotnej wiadomości dla właścicieli quadów. Ministerstwo Infrastruktury zamierza wprowadzić nowe kategorie praw jazdy na jednoślady i quady. Czy to ich wielbicieli odstraszy? Zobaczymy...

***
Nie obejrzałeś wczorajszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 10.00. "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.