Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Światowy Dzień Walki z AIDS

Już po raz 20. obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Telewizja Patio TVJednym z podstawowych sposobów ograniczania liczby nowych zakażeń wirusem HIV jest dobrze zorganizowana i przemyślana działalność pedagogiczna i profilaktyczna dla całego społeczeństwa, z uwzględnieniem specyfiki określonych grup - czytamy w "Kontrze" Biuletynie Krajowego Centrum ds. AIDS.

Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o 18.30 zada je Przemek Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Kamila Dutkiewicz z Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Marta Byczkowska.

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 lub jutro o 10.00. "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o godz. 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.