Facebook Google+ Twitter

Patio TV szuka korespondentów

Najpierw szkolenie, a potem praca w nowej ogólnopolskiej telewizji – taką szansę będą mieli uczestnicy warsztatów telewizyjnych organizowanych przez stację Patio TV w 14 miastach w całej Polsce.

 / Fot. LogoWarsztaty rozpoczną się 20 lutego br. w Bytomiu, skąd przeniosą się do Wodzisławia, a następnie do Gorzowa Wlkp., Lublina, Bydgoszczy, Konina, Jarosławia, Koszalina, Stargardu Szczecińskiego, Gdańska, Sieradza, Głogowa, Jasła i Opatowa.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mogli w praktyce poznać elementy pracy dziennikarza: wcielą się w rolę reportera, przeprowadzą wywiad, sondę uliczną, dowiedzą się w jaki sposób powstaje program telewizyjny, jak zdobywa się informacje i na czym polega praca korespondenta telewizyjnego.

Wszyscy otrzymają certyfikaty, a najlepsi - zaproszenie do Łodzi na kilkudniowe warsztaty dziennikarskie zorganizowane na przełomie kwietnia i maja. Owocem szkolenia będzie nawiązanie współpracy z telewizją Patio TV w charakterze korespondenta.

Warsztaty przeprowadzane będą przez wyspecjalizowaną, profesjonalną ekipę nowej ogólnopolskiej telewizji dla młodzieży Patio TV.

Więcej informacji na stronie www.patiotv.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Brzmi extra :D I to jeszcze w moich okolicach!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe :P Nawet bym powiedział, że bardzo ciekawe :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.