Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Większe mandaty - mniej wykroczeń?

Pod koniec listopada wszedł w życie nowy taryfikator mandatów. O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Telewizja Patio TV Od 29 listopada zaczęły obowiązywać nowe stawki mandatów dla kierowców. Od 300 do 500 zł wynosi mandat za przejechanie skrzyżowania na czerwonym świetle. 500 zł (bez możliwości zmniejszenia) wynosi mandat za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych. Mandat 200 zł to jazda bez świateł w tunelu, niezależnie od pory dnia. Czy wyższe mandaty to bezpieczniejsza jazda? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o 18.30 zada je Przemek Naze. Gośćmi dzisiejszego wydania programu będzie Zbigniew Popławski, wiceprezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawiły się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Joasia Łuczak.

Wczorajszy przegląd Kuba rozpoczął od protestu Stowarzyszenia Poland Street przeciw serialowi ''Londyńczycy''. Poza tym w przeglądzie była mowa o konferencji Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina oraz o nowej dziewczynie Johna Cleese'a.

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 lub jutro o 10.00. "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.