Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Wspomnienie o Janie Machulskim

Jan Machulski, aktor filmowy, teatralny i reżyser zmarł dziś w Warszawie. Miał 80 lat. O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Telewizja Patio TV Dziś nasz kraj obiegła bardzo smutna wiadomość. Jan Machulski aktor filmowy, teatralny, reżyser i wieloletni dziekan Wydziału Aktorskiego łódzkiej Filmówki, zmarł dziś w szpitalu na warszawskich Bielanach. Znany był miedzy innymi z roli Henryka Kwinto w "Vabank" i "Vabank II" czy generała policji w "Kilerze".

W tym dniu będziemy starać się wspominać dorobek artystyczny oraz pedagogiczny wspaniałego filmowca i aktora jakim był Machulski. O 18.30 gościem Przemysława Naze w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" będzie Mariusz Syta, dziennikarz filmowy.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Kuba Karykowski.

Wczoraj Asia mówiła o dilerach narkotyków, których zatrzymała wrzesińska policja oraz o porwanym tankowcu . Na jego pokładzie znajduje się nadal dwóch Polaków.

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 lub jutro o 10.00. "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.